Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

GRUDNIÓWKI 2014

Polecane posty

=Andzia powiedz mi jak to jest z opieka medtyczna w Niemczech w ciazy ja tez na stale w Niemczech mieszkam ale zaczelam chkodzic w PL prywatnie ile w DE kosztuje prywatna wizyta? W Polsce to badanie kosztuje 400 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
ile kosztuje prywatna wizyta, to nie wiem bo ja nie chodze prywatnie, natomiast badanie prenatalne kosztuje 500 euro. Tak powiedziala mi ginekolog, ale dzisiaj ide do innego i zobaczymy co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katinka 2931
oj no to faktycznie drogo, przypuszczam ze w Norwegii bedzie podobnie :/ mam wprawdzie kupiony bilet do Polski za miesiac i moglabym te badania porobic na miejscu ale troche sie boje latac w ciazy i sama nie wiem co robic, ale czy na usg 3 d byloby dobrze widac wady ? niektore sa przeciez niewidoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idalia90
Nie. Przeczytalam forum i jednak stwierdzam ze jest tu takie stado idiotek, ze mi sie nie uda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka777777777
hej dziewczyny ostatnia @ miałam 25marca ,zrobiałam test w 28dniu cyklu wyszedł pozytywnie mam cykle 26 ,27 dniowe na kiedy bede miala termin porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Da się jakos zablokować gości i tylko wpuszczać ludzi ze stałymi nickami? Nie ma to jak gość bezimienny rzuca obelgi albo podszywa sie pod inny nick...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka777777777
POZDRAWIAM PRZYSZŁE MAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
Zwyczajnie nie zwracajmy na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka777777777
a kiedy najlepiej pujsc do lekarza?według mnie to 3-4 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc28
hej ja tu nowa termin 12grudzien , jakos tak mi dziwnie taki bol delikatny w dole brzucha czy ktoras z was tez tak ma lub miala?jestem w 8 tygodniu a wizyta u ginek.dop 8 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agnieszka za wcześnie!! w 3-4 tyg na usg nic nie zobaczysz :o co najmniej 7-8. ech :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jutro pierwsze usg, czy wy tez sie denerwowalyscie albo denerwujecie przed pierwszym usg? najgorzej to poczytac sobie o braku tetna albo obumarlych ciazach, paranoja jakas, juz mi przyjaciele mowia ze swiruje :P kiedy ja wreszcie uwierze w to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc28
agnieszka jezeli wychodzi Ci 3-4tydzien to mozesz potwierdzic ciaze badaniem z krwi beta hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka777777777
tez tak mam takie lekkie pobolewanie ,jakby cos pulsowało,zaznaczam ze to moja druga ciaza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka777777777
robiłąm 4 testy 2 paskowe,i jeden z apteki wyszły pozytywnie wizyte mam 10maja u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc28
agnieszka tak moja tez druga synus ma 6 lat skonczone raz pobolewa a raz to jak by taki ucisk ale tylko spokoj ratuje,a jut na zestaw 1badan z krwi w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc28  na mamabetaa
gosc28 zmieniam na inny nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka777777777
dodam ze muj synek w nocy ssie jeszcze piers? czy musze go juz oduczyc czy to bezpieczne w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama beata
agnieszka a ktory to tydzien u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka777777777
WEDŁUG KALKULATORA 5 TYDZIEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka777777777
u mnie w przychodni zapisy do gina dopiero na lipiec sa jakies wolne terminy ,musze wiec na poczatek pójsc prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) witam nowe dziewczyny :) poradzcie mi co mam na to przeziębienie brać... Biorę prenalen i tabletki ziołowe do ssania. Domowe sposoby nie pomagają Najgorszy mam ten kaszel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie to juz 10 tydzien sie zaczal dzisiaj, a w moim kraju pierwsze usg jest robione w 18 tygodniu (szok) dlatego dzisiaj ide prywatnie, super, ze jest to forum. mi sie nic nie dzieje oprcz bolu piersi, na poczatku mialam bole kregoslupa ale duuuuuuzo odpoczywam i nie boli, zaczelo mnie troszke mdlic od dwoch dni, ale tak delikatnie bradzo, zwykle po zjedzeniu witamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka777777777
ten syrop prenalen jest bardzo dobry ,bralam go w pierwszej ciazy polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
co tu tak cicho? wszystkie pojechalyscie na majowke? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinka88
Wiekszosc chyba wyjechala.Ja jednak jestem uziemniona...Mam lezenie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Hej dziewczyny. U mnie dalszy ciąg starań. Jestem już po jajeczkowaniu więc teraz tylko czekanie!trudne dwa tygodnie :) chociaz w głowie mam myśli czy moj mąż dorósł di drugiego dziecka. Nie chce byc matka która sama wychowuje dwójkę dzieci. No ale ponoć mężczyźni tak mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka89
aniusia, trzymam kciuki. rzeczywiście ciężkie przed Tobą dni bo to czekanie na zrobienie testu w niepewności jest okropne. ale jakoś zleci i niedługo już będziesz wiedziała. z facetami ciężka sprawa, ale myślę, że to nie tak, że oni po prostu tacy są. jest wielu dojrzałych, rozsądnych, odpowiedzialnych, poważnych, ale i oni mają swoje wady oczywiście. ja niestety tych wymienionych cech swojemu przypisać nie mogę więc łączę się z Tobą w bólu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×