Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

GRUDNIÓWKI 2014

Polecane posty

O zgadze już pisałam. Następny "hit" nie można nawlekac nitki na igłe bo dziecko będzie zezowate to samo z patrzeniem przez judasza. Nie nosić żadnych lancoszkow pasków bo dziecko pepowina się okreci. Co do płci to kwaśne na dziewczynkę. Jezeli masz w ciąży gorszy stan cery i włosów też dziewczynka bo urodę matce zabiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
tusia2014____Polska północna____24 lata____I ciąża____04.12.2014 katinka2931____Norwegia____29 lat____I ciąża____05.12.2014 Izzy1987____Wielka Brytania____26 lat____I ciąża____05.12.2014 andziaaaaaaaaa____Niemcy____25 lat____I ciąża____06.12.2014 Tulipanea____Polska zachodnia____28 lat____II ciąża____09.12.2014 weronikamalopolska1____Małopolska____22 lata____I ciąża____09.12.2014 Goalka____Dolnośląskie____28lat____I ciąża____18.12.2014 mama_po_raz_drugi____Dolnośląskie____22 lata____II ciąża____21.12.2014 mamamusia____Dolnośląskie____21 lat____II ciąża____25.12.2014 _asienka_____Mazowsze____23 lata____I ciąża____OM 24.02.2014 poprawilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulka55
dzien dobry ;)) a ja mam na 22.12 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
nie moge nic napisac bo SPAM :P chodzilo mi zeby nowa osoba na P sie wpisala do tabelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po wizycie :D wszystko w jak najlepszym porządku, maleństwo ma już 22mm ;) Karta ciąży założona :) Dostałam namiary na badania prenatalne. Lekarz jak zobaczył moją morfologię stwierdził ze w swojej 25letniej karierze lekarskiej nie widział tak idealnego wyniku morfologii, śmiał się że na jakimś dopingu lecę ;P Jejku jak bardzo się cieszę że wszystko w porządku nie możemy się na zdjęcie usg napatrzeć :) synek najlepiej z każdej strony oglądał bo nic konkretnego tam nie widział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila_mila
Hej dziewczyny :) nie wiem czy któraś mnie pamięta ale byłam z Wami na początku ;) teraz jestem w styczniowkach 2015 a Wam życzę powodzenia i jak najmniej dolegliwości ! ;* Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia20
Cześć Kochane. Mam problem. Owulacje miałam 1 kwietnia, gdzie kochałam się z narzeczonym i zaszłam w ciążę. Potwierdziła to bHCG z dnia 24.04 ( 2705mlU/ml). Poszłam do lekarza 29 kwietnia i wyszło,ze to jest 4t4d ciąży. Byłam u niego jednak 13 maja i okazało się,ze jest nadal tylko pęcherzyk (wiek ciąży był 5t2d), czyli puste jajo płodowe. Ale zauwazyłam,ze nasilają mi się objawy ciążowe..mam co raz wiecej zył na piersiach, nudności..czy to normalne ?? Miałam termin na pierwszej wizycie po wielkosci pęcherzyka ciązowego na 2 styczeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
mila_mila tobie rowniez zycze powodzenia i braku dolegliwosci :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ostatnio prosilam o zmiane terminu porodu w tabelce, bo wedlug usg wyszlo ze ciaza jest o wiele mlodsza niz myslal lekarz poczatkowo i termin mam jak juz pisalam na 24.12 :) u mnie wszystko w porzadku, poza bolem piersi czuje sie jakbym nie byla w ciazy :) jestem wlasnie posrodku 9 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
tusia2014____Polska północna____24 lata____I ciąża____04.12.2014 Izzy1987____Wielka Brytania____26 lat____I ciąża____05.12.2014 andziaaaaaaaaa____Niemcy____25 lat____I ciąża____06.12.2014 Tulipanea____Polska zachodnia____28 lat____II ciąża____09.12.2014 weronikamalopolska1____Małopolska____22 lata____I ciąża____09.12.2014 Goalka____Dolnośląskie____28lat____I ciąża____18.12.2014 mama_po_raz_drugi____Dolnośląskie____22 lata____II ciąża____21.12.2014 katinka2931____Norwegia____29 lat____I ciąża____24.12.2014 mamamusia____Dolnośląskie____21 lat____II ciąża____25.12.2014 _asienka_____Mazowsze____23 lata____I ciąża____OM 24.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziekuje za zmiane w tabelce :) sledze Was codziennie, tylko u mnie nic nowego, jeszcze 4 tygodnie i magiczna 12 przekroczona, achhh oby sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis zaczynam 10 tydzien ;D 1/4 ciązy za mna :P Na cale szczescie ostatnie dni czuje sie dobrze. Dzis mama botwinke ugotowała myślałam ze sama pol garnka tej zupy zjem :P Miłej i spokojnej niedzieli dziewczynki Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga19870210
witajcie pozwólcie że i ja do was dołączę jestem w 10 tyg ciąży termin mam prawdopodobnie na 19 grudnia ale jutro po wizycie zobaczymy czy lekarz potwierdzi moje wyliczenia. Jest to maja 2 ciąża długo wyczekiwana bo staraliśmy się ponad 2 lata i leczyłam się na brak owulacji ale w ostatnim czasie przy zmianie pracy i dużym stresie przestałam brać tabletki i nie siedziałam z kalendarzykiem w ręku i udało sie:) Mam już synka Huberta lat 6 i nie może on doczekać sie już rodzeństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malkia
Witajcie, Ja również dołączam do Was. Podczytuje Was od jakiegos czasu. Mam termin na 8 grudnia 2014. Jestem w 11 tygodniu i pojawiły się niestety komplikacje. W zeszlym tygodniu pojawilo sie u mnie niewielkie krwawienie. Z dzieckiem na szczescie wszystko w porzadku, ale usg wykazalo, ze pojawily sie u mnie podlozyskowe krwiaki. Wyladowalam na zwolnieniu z nakazem lezenia do czasu ich wchloniecia i z Duphastonem. Troche sie zdolowalam. To moja druga ciaza. Pierwsza przebiegla tak ze ledwo odnotowalam ze w ogole bylam w ciazy, a w tej od poczatku czuje sie okropnie. Nie bede nadrabiac forum, bo za duzo czytania, ale teraz postaram sie juz byc na biezaco. Pozdrawiam Was i zycze wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga19870210
malkia współczuję ale wierzę że donosisz dzieciątko do końca ja w pierwszej ciąży też krwawiłam i byłam od początku na lekach i co 2 tyg lądowałam w szpitalu bo choruję na nadciścienie w tej ciąży już po pierwszej wizycie leżałam kilka dni żeby ustawili mi leki więc też ciągle coś:/ ale wierzę że wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Kinga, ja za Ciebie również trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
dziewczyny dopisujcie sie do tabelki!! :) i witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki był powód Twoich krwawien w pierwszej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronikamalopolska1 tusia2014____Polska północna____24 lata____I ciąża____04.12.2014 Izzy1987____Wielka Brytania____26 lat____I ciąża____05.12.2014 andziaaaaaaaaa____Niemcy____25 lat____I ciąża____06.12.2014 Malkia_Dolny Śląsk_____28 lat____II ciąża____08.12.2014 Tulipanea____Polska zachodnia____28 lat____II ciąża____09.12.2014 weronikamalopolska1____Małopolska____22 lata____I ciąża____09.12.2014 Goalka____Dolnośląskie____28lat____I ciąża____18.12.2014 mama_po_raz_drugi____Dolnośląskie____22 lata____II ciąża____21.12.2014 katinka2931____Norwegia____29 lat____I ciąża____24.12.2014 mamamusia____Dolnośląskie____21 lat____II ciąża____25.12.2014 _asienka_____Mazowsze____23 lata____I ciąża____OM 24.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusia2014____Polska północna____24 lata____I ciąża____04.12.2014 Izzy1987____Wielka Brytania____26 lat____I ciąża____05.12.2014 andziaaaaaaaaa____Niemcy____25 lat____I ciąża____06.12.2014 Malkia___Dolny Śląsk_____28 lat____II ciąża____08.12.2014 Tulipanea____Polska zachodnia____28 lat____II ciąża____09.12.2014 weronikamalopolska1____Małopolska____22 lata____I ciąża____09.12.2014 Goalka____Dolnośląskie____28lat____I ciąża____18.12.2014 mama_po_raz_drugi____Dolnośląskie____22 lata____II ciąża____21.12.2014 katinka2931____Norwegia____29 lat____I ciąża____24.12.2014 mamamusia____Dolnośląskie____21 lat____II ciąża____25.12.2014 _asienka_____Mazowsze____23 lata____I ciąża____OM 24.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Witam serdecznie nowe grudnióweczki :) Kinga to synek już mężczynza duzy :) Malkia wypoczywaj duzo wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama po raz kolejny, jeste z Dolnego Slaska? Moge zapytac skad dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie mieszkam w De ale pochodzę z Jeleniej Gory jest tu kilka dziewczyn z Dolnego Śląska :) Jedna z Wrocławia ( ostatnio też jej pytałam z jakiego miasta) Moj lekarz sam mowi ze jakos szczegolnie duzo w tym roku jest kobiet rodzących w grudniu :) ale to dobrze oby nas było jak najwiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem z Wrocławia. Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi? Napisałam przed chwilą długiego posta, którego nie dało się opublikować, bo "wiadomosć została uznana za spam"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _asienka_
Hej, byłam dziś u ginekologa. Zaczynam 12tc. Dziecko ma 4,5cm i wszystko jest w porządku. Powiem Wam jedno-tyle ile ja teraz przeżywam stresu, płacz, krzyki (normalnie depresja głęboka) to aż się dziwię, że jeszcze to dziecko żyje. Do tego jeżdżę do pracy na rowerze (potrafię i 22km zrobić w jedną stronę, czasami dojeżdzam pociągiem i jest 10km). Nie śpię po nocach, nie jem nic praktycznie. No jestem wrakiem człowieka-a jednak dziecko rozwija się dobrze. jestem w szoku.... także nie rozumiem kobiet które tak chuchają i dmuchają na siebie. Jak ciąża silna to wszystko przetrwa.... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×