Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

GRUDNIÓWKI 2014

Polecane posty

Witam dziewczyny :) my dzis dom byliśmy oglądać bo chcemy kupić... Jestem w szoku... Wszystko do remontu gruntownego. mój twierdzi że wszystko jest do zrobienia tylko pytanie kiedy... Owszem cena ciekawa ale czy opłacalne? Dzis zaczął mi się 9tc. :) za 5 dni wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
czesc dziewczynki co tu tak cicho dzisiaj? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis miałam dzien sprzątania i prania :p za to teraz mdłości i wymioty wczoraj idealnie się czułam myślałam że to koniec mdłości i wymiotow a tu guzik... Dzis to samo.. i ten uporczywy ból głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo:) nareszcie jakaś ładniejsza pogoda u mnie za 2dni do pl jade :D aaa właśnie w rossmanie jest promocja na krem na rozstępy tylko nie pamiętam jakiej firmy, przyjaciółka go sobie zachwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
to ty teraz czesciej bedziesz w Polsce niz w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no do pl często jeździmy mamy raptem 500km. Pozniej będę w pl na początku czerwca bo mam troche spraw i tak też wizyta będzie. Lubimy podróżować synek też więc dla nas żaden problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Hej dziewczyny obiecałam że bede zaglądać. Pochwale się dwie kreseczki wyraźne :) teraz jeszcze wizyta u gin tylko kiedy najlepiej iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Hej dziewczyny obiecałam że bede zaglądać. Pochwale się dwie kreseczki wyraźne :) teraz jeszcze wizyta u gin tylko kiedy najlepiej iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZANNA7777777
aniusia31 gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
aniusia ja szłam w 7 tygodniu i uważam że to jest idealny czas;) GRATULACJE!!;) ale tu u nas cisza ostatnio...ja pracuje od rana do późnego popołudnia a wieczorem już nie wiem jak się nazywam....ostatnio coraz częściej pobolewa mnie brzuch...no i rośnie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniusia a ja bylam w 4tygodniu i 5 dni ale to zdecydowanie za szybko, byl tylko pecherzyk:) pozniej poszlam później bylam w 7tygodniu i serduszko juz pieknie biło:) dostałam wtedy odrazu zwolnienie i duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, moge sie dolaczyc? :) ja mam termin na 18.12. jestem aktualnie w 9tc , wczoraj bylam na usg i wszystko jest ok, zarodek ma 2 cm i seducho bilo:) macie zalecenie do badania prenatalnego? mi lekarka zaproponowala , ze jesli chce byc spokojna to mam wykonac specjalne usg aby wykluczyc choroby. juz sie na nie zapisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goalka, przecież ty już piszesz w innym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , pisze rowniez w innym , to jakis problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze przeszła mamusia - po co założyłaś lutówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem na 29.12 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też piszę w innym temacie, ale to dla Was jakiś problem? Chciałabym i tu się przyłączyć, mam termin na 17.12, ale widzę, że chyba ktoś tu nie jest zbyt towarzyski ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
dziewczynki dolaczajcie sie, im nas wiecej tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
dziewczynki nowe dopisujcie sie do tabelki prosze :) tusia2014____Polska północna____24 lata____I ciąża____04.12.2014 katinka2931____Norwegia____29 lat____I ciąża____05.12.2014 Izzy1987____Wielka Brytania____26 lat____I ciąża____05.12.2014 andziaaaaaaaaa____Niemcy____25 lat____I ciąża____06.12.2014 Tulipanea____Polska zachodnia____28 lat____II ciąża____09.12.2014 weronikamalopolska1____Małopolska____22 lata____I ciąża____09.12.2014 mama_po_raz_drugi____Dolnośląskie____22 lata____II ciąża____21.12.2014 mamamusia____Dolnośląskie____21 lat____II ciąża____25.12.2014 _asienka_____Mazowsze____23 lata____I ciąża____OM 24.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z Polski :) jutro wizyta :) u mnie bez zmian mdłości i wymioty nawet po jogurcie :p Witam nowe grudniowki :) im nas więcej tym lepiej! :) padam dziś na twarz po podróży ale mój synek to mistrz przespał jakies 350km drogi :p Co do badań prenatalnych już pisałam że będę robić. Trzymajcie się ciepło dziewczynki i nie chorujcie bo pogoda zdradliwa. Dobrej i spokojnej nocy życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do nas po fajne,tanie,angielskie używane ubranka w świetnym stanie :) http://e-rafix.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
cos tu cicho na tym naszym forum :) ja sie dzisiaj zwazylam i ja ostatnio bylo -3kg to teraz przytylam 1kg czyli wychodzi ze jestem na -2kg od poczatku ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane! :) my dzis latamy od rana po mieście i różne sprawy zalatwiamy. Auta poszły na warsztat i trzeba tuptac :p moj u fryzjera a ja siedzę w domku bo synek śpi. Jeszcze jakby mało wszystkiego było dzis rano policja nas odwiedziła okazało się że kilka dni temu sąsiadkę okradli i żebyśmy się rozejrzeli czy coś nie zginęło. Na całe szczęście wszystko na swoim miejscu Za 3h i 45 min wizyta :) Wierzycie w zabobony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
zalezy w jakie zabobony :) w niektore tak, w niektore nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge wkleic tabekki, bo wyskakuje mi Spam.poprobuje jeszcze. u mnie codziennie wystepuja mdlosci ale nie ma reguly czy sa one rano, popoludniu czy wieczorem, zawsze mnie mdli jak jestem glodna, . piersi urosly o jeden rozmiar i okropnie bola i jestem strasznie spiaca. ciesze sie , ze chodze do pracy , bo jakbym siedziala w domu to chyba z lozka bym nie wychodzila a tak czuje jakis obowiazek. Znacie jakies zabobony dotyczace objawow i plci?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usia2014____Polska północna____24 lata____I ciąża____04.12.2014 katinka2931____Norwegia____29 lat____I ciąża____05.12.2014 Izzy1987____Wielka Brytania____26 lat____I ciąża____05.12.2014 andziaaaaaaaaa____Niemcy____25 lat____I ciąża____06.12.2014 Tulipanea____Polska zachodnia____28 lat____II ciąża____09.12.2014 weronikamalopolska1____Małopolska____22 lata____I ciąża____09.12.2014 mama_po_raz_drugi____Dolnośląskie____22 lata____II ciąża____21.12.2014 mamamusia____Dolnośląskie____21 lat____II ciąża____25.12.2014 _asienka_____Mazowsze____23 lata____I ciąża____OM 24.02.2014 Goalka____Dolnoslaskie_____28lat____1 ciaza___18.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×