Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

GRUDNIÓWKI 2014

Polecane posty

Gość aniusia31
Ja ze swoim mężem mialam wczoraj rozmowę. No to dowiedziałam się że ten kolega to a tamten robi tak i tak do końca to on wcale.nie jest taki zly. No ale ja cos kiepsko to widze. Jest już teraz mi wygodnie Stasiu janni w sierpniu 5 lat więc się sobą zajmie i nie trzeba mu już więcej uwagi. Tak egoistycznie na to patrzeć to po co mi drugie dziecko. Z drugiej strony moj syn nie ma mieć rodzeństwa to takie by było dziwne. Będzie co ma być!! Trzymajcie się dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) u mnie majówka jak majówka grill rodzinny sąsiedzi jeszcze wpadli i wesoło jest ale ja już w łóżku mój w kąpieli a reszta jeszcze siedzi. Co do facetów... Mój partner nie jest biologicznym ojcem Wiktorka ale bardziej go kocha i zajmuje się nim niz biologiczny. Ma swoje wady ale ja też swieta nie jestem mam swoje wady. Dla mnie dowodem na to że nadaje się na ojca jest to jak bardzo nam pomaga że nas kocha. Jest uparty osioł czasami mnie tak drazni że mam ochotę oczy mu wydrapac ale kocham go nad życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
ja nie wiem dziewczyny... jestem zalamana po dzisiejszym wieczorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
moj maz zorganizowal ognisko dla znajomych wypil kilka piw i stal sie tak opryskliwy dla mnie... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
ze szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
prosilam go czy podlaby mi kielbase to nie "masz nogi i rece to sama sobie wez"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
potem szedl do domu po piwo bo sie skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
powiedzial ze nie mial sily wziac soku ze soba... nastepna sytuacja... zaczelo mi byc zimno i z kolezanka chcialam sie przesunac blizej ognia... prosilam go chyba z 10 razy zeby sie przesunal kawalek na lawce bo nie bylo dla mnie miejsca, nie zrobil tego... potem usiadlam obok niego jeden posladke na jednej lawce a drugi na tej ktora sobie dosunelysmy bo on sie nie chcial posunac... i juz sie tak zdenerwowalam ze chcialam mu zabrac z reki to piwo ktore pil bo zachowywal sie okropnie i mial takie odzywki do mnie ze szkoda gadac... to tak sie zaczal szarpac z tym piwem i w koncu specjalnie przesunal je na mnie i wylal mi na bluzke i spodnie... czy to jest normalne waszym zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
ehh wklejalam to po 10 razy bo za kazdym razem mi wyskakiwal spam... i tak wszystkiego nie moglam napisac przez ten spam glupi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika nie chcąc oceniać Twojego męża bo go nie znam w tym opisanym przypadku był nie fair wobec Ciebie. Tym bardziej że jesteś w ciąży. Może dla niego to były "żarty" faceci mają czasami dziwne poczucie humoru. Albo coś go w głębi męczy o czym nie chce mówić a po alkoholu tak odreagowuje. Porozmawiaj z nim dzisiaj na spokojnie powiedz co Tobie się nie podobało w jego zachowaniu i nie życzysz sobie tego więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia_cz
Dzień dobry, jestem studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Położnictwo. Piszę pracę magisterską na temat życia seksualnego w okresie okołoporodowym wśród kobiet, które w ciągu ostatnich 6 miesięcy urodziły dziecko i są aktywne seksualnie. Ankieta jest całkowicie anonimowa i nie zajmie więcej niż 10-15 minut. Bardzo proszę o pomoc w wypełnieniu ankiety. Z góry serdecznie dziękuję za współpracę :) https://docs.google.com/forms/d/1LH4d9LDrR7ZCAvosUuskRbp8NoaTJ7-svuop_xo774s/viewform?sid&c=0&w=1&token

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatga
Drogie przyszłe mamy! Studiuje fizjoterapię i jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej. W związku z tym potrzebuje waszej pomocy- proszę Was tylko o poświęcenie kilku minut na wypełnienie mojej ankiety-będę Wam bardzo, bardzo wdzięczna! Życzę szczęśliwego rozwiązania! :)))) https://docs.google.com/forms/d/1SaLOjhF0OSRI78mLtNuRk6i9W3w4JjxjMEoZfTIl0hc/viewform?usp=send_form

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki co tu taka cisza? My już prawie spakowni jutro w końcu do domu do Niemiec jedziemy:D koniec laby czas wracać po prawie 3tygodniach luzu do codziennosci i pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graciella
Cześć dziewczyny, postanowiłam dołączyć się do tematu ;) termin według wyliczeń internetowych na samą Wigilię, byłoby to moje pierwsze dziecko :) trochę mam stresa, bo kilka miesięcy temu przy pierwszym usg wyszło, że u dzidziusia nie ma tętna,potem szpital,zabieg... teraz pierwszą wizytę mam na 7ego maja i choć pewnie nie będę miała robionego usg, to strasznie się stresuję! Życzę wszystkim miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
mama_po_raz_kolejny no to zycze milej podrozy i szczesliwego dotarcia do celu :) kiedy nastepny raz bedziecie w Polsce? ja sobie z mezem wszystko wyjasnilam, jak narazie jest dobrze, oby tak bylo dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo my już w domku wykapani w łóżkach jutro będę rzeczy nam rozpakowywac bo dzis weny brak. Aaa i coś "z punktu widzenia ciężarnej" przed ciążą 1 postoj na siku w trasie 4godzinnej. Ciężarna postoj co godzinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katinka 2931
i tego sikania wlasnie sie boje, my na wakacje jedziemy samochodem z Norwegii, najpierw 16 godzin z mojej wyspy do promu w Szwecji do Ystad potem 11 przez Polske ze Swinoujscia do domu. ale za to spakuje sobie duuuzo rzeczy dla dzidziusia z Polski bo mamy dosc duzy samochod. :) obym nie miala zadnych dollegliwosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
fajnie wam dziewczyny. Ja prawdopodobie pojade do polski w czerwcu, ale tylko na 2 dni. nawet nie zdąże odwiedzic swojej mamy której nie widziałam juz od grudnia:( jedziemy tylko do rodziny mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
Jak wygląda u was rzucanie palenia? Powiem szczerze, ze u mnie bardzo ciezko z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia szczerze u mnie też są dni że nie zapale a czasami zdarzy mi się zaciągnąć bo aż mi nie dobrze z chęci zapalenia. Ja wszystkie ciuszki po synku oddałam. Teraz w sumie wszystko od nowa muszę kompletowac od wanienki po wózek fotelik bo sprzedalam z myślą że mi się nie przyda. Ale to frajda tak kompletowac wyprawkę więc dla mnie żaden problem:) w końcu troche mieszkanie ogarnelam od 7latam i sprzątam po 3 tygodniach nieobecności tony kurzu na wszystkim. Właśnie... Smarujecie się już czymś na rozstępy? Osobiście używam narazie tylko oliwki dolewam do kąpieli. W późniejszym okresie będę mustelli używać tak jak w pierwszej ciąży i mam tylko 1 rozstep po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
Narazie smaruje sie od czasu do czasu oliwką, ale wiem ze to musi byc reguralne. Jezeli macie jakies sprawdzone kosmetyki przeciw rozstepom to napiszcie bo ja nie znam żadnych i oczywiście czy dostane je w Niemczech. Poki co wychodze na spacerek, do uslyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
Mieszkam w Hessen. A seks jest taki jak był:P bez zmian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
u mnie jest z seksem wrecz lepiej niz bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
dziewczyny, czy u was widac juz zarys brzuszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarysem brzuszka bym tego nie nazwała bardziej efektem przejedzenia jak się najem to wyglądam jak w 6mcu ciąży ale w ciąży z Wiktorem byłam w 4mcu a zapytano mnie czy to już termin porodu lada moment. Ogólnie do małych kobiet nie należę mam 183cm wzrostu i wagę ok 75kg. Szerokie biodra więc brzuch mi szybko do przodu wypycha nawet kl po prostu tyje. A teraz to nie efekt przejedzenia bo mam dni że jem jedynie jogurty bo nie mogę patrzeć na jedzenie. Dziś miałam dzien rosolowy 3 porcje rosołu zjadłam w ciągu dnia tak mnie ciągnęło. Przed ciążą tabliczka czekolady byla moja przyjaciółka a teraz słodkie wróg numer 1. Co do seksu jeszcze... Jak się kochamy jest bosko Tez lepiej niż przed ciążą. Ale kwestia tego czy nie zasne o 21 razem z rynkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) ale miałam tragiczną noc... Kręgosłup i biodra bolały mnie jakbym zaraz rodzić miała. Ułożyć się nie mogłam dopiero z rogalem z kołdry jakos się udało. W pierwszej ciąży owszem troche bolało na początku ale teraz to przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×