Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

GRUDNIÓWKI 2014

Polecane posty

Gość Kaska_81
Widze, ze jakby nieco sie tutaj ruszylo:-) U mnie mloda choruje, pierwszy raz, i niebardzo mam kiedy napisac. Na wizycie bylam 1.07, dzidzia 12cm, plec nieznana, to byl 16tc. Zaczelam czuc delikatne ruchy, dzidzia czasami tak sie wypycha, ze az boli. Nast.wizyta 30.07, wczesniej 10dni wakacji na Mazurach:-) dzis mam 17t4d:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga19870210
hej dziewczyny ja zaczęłam 18 tydzień i z niecierpliwością czekam na wizytę na 22.07 zobaczymy co lekarz mi powie mam strasznie owłosiony brzuch że prawie dredy można robić aż mój mąż się śmieje a wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadi86
Kaska 81 dobrze zrozumiałam ze zaczelas czuc ruchy w 16tc? To jest moje 2 dziecko i czytalam ze przy kolejnych ciazach szybciej mozna wyczuc ruchy,u mnie narazie nic :-( wizyte mam w poniedzialaek i mam nadzieje ze wszystko ok i ze poznam plec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga ja niemam owłosionego brzucha :-) , zamowilam sobie stroj w bonprixie i mam nadzieje ze bedzie dobry :-) i ze za tydzien bedzie fajna pogoda i z niego skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_81
To wlasciwie byl 17tc, ale to byly takie drobne ruchy. Terazjuz nieco bardziej. Polozna spotkalam w tyg to mi mowila, ze wielorodka najczesciej w 18tc czuje. Z Hania poczulam w 20, ale dopiero w 21 skumalam, ze to ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadi86
Dzieki, u mnie dzis 15 tc i 5dni, to jeszcze mam prawo nie czuc ruchow, dzis wizyta 3 majcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga19870210
kadi każda z nas jest inaczej zbudowana więc ruchy można poczuć nawet w 21 tyg ciąży trzymam kciuki żeby wszystko było ok ja się trochę martwię bo od 2 dni nie czuję ruchów a wizytę mam za tydzień nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
ja pierwsze ruchy poczułam pod koniec 19 tygodnia, dopiero w 20 tygodniu zrobiły się one regularne i odczuwalne co dzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po wizycie, wszystko ok dzidzia ma 12cm ale niestety płci nie poznalismy, z kazdej strony lekarz probowal ale sie nie dalo :-I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tusia2014____Polska północna____24 lata____I ciąża____04.12.2014 Izzy1987_____Wielka Brytania_____26 lat____I ciąża____05.12.2014 andziaaaaaaaaa_Niemcy_________25 lat____I ciąża____06.12.2014 Malkia_________Dolny Śląsk______28 lat____II ciąża____08.12.2014 Tulipanea____Polska zachodnia____28 lat____II ciąża____09.12.2014 weronikamalopolska1_Małopolska__22 lata___I ciąża____09.12.2014 Kaśka81______Wielkopolska_______33 lata___III ciąża____15.12.2014 Goalka_______Dolnośląskie________28lat____I ciąża____18.12.2014 mama_po_raz_drugi_Dolnośląskie__22 lata___II ciąża____21.12.2014 kinga19870210_Lubuskie__________27 lat____II ciąża____23.12.2014 katinka2931___Norwegia__________29 lat____I ciąża____24.12.2014 mamamusia___Dolnośląskie_______21 lat____II ciąża____25.12.2014 kadi86________Wielkopolska______28 lat____II ciąża____31.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
dziewczyny jak poznacie plec to mozecie dopisywac do tabelki co wy na to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tusia2014_____________Polska północna____24 lata____I ciąża____04.12.2014 Izzy1987______________Wielka Brytania_____26 lat____I ciąża____05.12.2014 andziaaaaaaaaa________Niemcy___________25 lat____I ciąża____06.12.2014 Malkia________________Dolny Śląsk________28 lat____II ciąża____08.12.2014 Tulipanea_____________Polska zachodnia___28 lat____II ciąża____09.12.2014 weronikamalopolska1___Małopolska_______22 lata___I ciąża____09.12.2014 Kaśka81_______________Wielkopolska______33 lata___III ciąża____15.12.2014 Goalka________________Dolnośląskie_______28 lat____I ciąża____18.12.2014 mama_po_raz_drugi____Dolnośląskie_______22 lata___II ciąża____21.12.2014 kinga19870210_________Lubuskie__________27 lat____II ciąża____23.12.2014 katinka2931___________Norwegia__________29 lat____I ciąża____24.12.2014 mamamusia___________Dolnośląskie_______21 lat____II ciąża____25.12.2014 kadi86_______________Wielkopolska_______28 lat____II ciąża____31.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
co tu taka cisza? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamalopolska1
halo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga19870210
hej widzę że jak my nie piszemy to nikt nie pisze jutro mam wizytę to już 19 tydz zobaczymy co mi lekarz powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa koraliki
Czesc dziewczyny szkoda ze tak pozno trafilam na ten wątek:( moj brzuch tez jest niestety owlosiony mam nadzieje ze po porodzie wlosy wypadną;) ruchy czuje juz od 16 tgodnia i nawet lekarz sie zdziwil bo to moja pierwsza ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga19870210
witaj na forum w którym jesteś tygodniu? ja byłam wczoraj u lekarza i chyba będzie 2 synek pierwszy mój ma już 6 lat i trochę się obraził bo marzył o siostrze:/ ja też ale podświadomie czułam że będzie chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa koraliki
19 tydzień:) u mnie tez chlopak na 99% choc ja liczylam na dziewczynke ale coz nie mozna miec wszystkiego;) szczerze to chyba z dwa dni mi zajelo pogodzenie sie z tym ze to chlopiec caly czas intuicja mi podpowiadala ze bedzie dziewczynka a tu taki psikus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga19870210
to jesteśmy w tym samym tygodniu jutro zaczynam 20 tydzień :) z kolei czułam gdzieś tam że będzie chłopiec choć marzyłam o dziewczynce ale jakoś tak nie czuję się rozczarowana w końcu długo starałam sie o tego dzidziusia więc nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa koraliki
Na to wyglada bo widze ze termin masz na 23 a ja na 22 grudnia;) a pierwsze co bylo chlopiec czy dziewczynka? ja sie chyba za bardzo nastawilam na dziewczynke i to nie bylo dobre... nam sie udalo za pierwszym razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga19870210
mam 6- letniego synka więc teraz myślałam nad córką ale jak będzie syn to płakać nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadi86
Witajcie, cos sie pomału rozkreca :-) ja pierwsze dziecko miałam przeczucie ze bedzie chlopczyk a tu dziewczynka, nastawilam sie i rozczarowałam ale teraz mojej Nineczki bym nie zamieniła :-)za tydzien wizyta, mam nadzieje ze sie dowiemy kto terazmieszka w brzuchu :-) dla siebie chcialabym miec synka ale z drugiej strony jak bedzie dziewczynka tez bedzie super, moja Ninka bedzie miala zawsze z kim pogadac, sama wiem jak sie ciesze ze ja mam siostre ibym jej nie zamieniła...noi wszystko mamy po starszej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga19870210
ja byłam wczoraj na usg poszłam prywatnie i okazało się że na 100% chłopiec i to bardzo podobny będzie do starszego brata a co za tym idzie do mojego męża czyli znowu jego klon doskonały bo starszy syn jest identyczny jak on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa koraliki
Fajnie:) moj mąz ma malego brata wszyscy mysla ze tojego syn bo taki podobny jak dwie krople wody. Mam nadzieje ze nasz syn tez bedzie podobny do taty chociaz niech oczy ma za nim i karnacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
wracam po urlopie;) ja niestety mamuśki jeszcze nie znam płci maleństwa na usg idziemy dokładnie za tydzień....dziewczyny jak z waszymi nogami?? ja od jakichś 3 dni mam ochotę je sobie odgryźć tak mnie palą, parzą....wcześniej miałam tak gdy dużo chodziłam, teraz niestety jest to na porządku dziennym, jestem dziś pierwszy dzień w pracy po urlopie nie mogę wysiedzieć;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga19870210
tusia ja też tak mam myślałam że to nieodpowiednie buty ale widzę że nie tylko ja mam ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×