Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Maluszek i jego wyprawka

Polecane posty

No no no, niezła lista :) ja aż tak dobrze przygotowana nie byłam i mąż musiał potem dokupować niektóre rzeczy, np. o aspiratorku nie pomyślałam, a szybko był potrzebny. Na szczęście aptekę mam pod blokiem więc nie miał daleko ;) Ja polecam aspirator umimer baby, bardzo dobry, delikatny i ekonomiczny, nie trzeba dokupować żadnych filtrów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy wyborze fotelika pamietaj o bezpieczenstwie.ja mialam fotelik z wozka 3 w 1 a pozniej jane exo, bardzo fajny i bezpieczny, dziecko sie w nim nie poci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Ty chyba zwariowałaś!!!Po co Ci tego tyle?4 okrycia kąpielowe?kombinezony?2 proszki do prania?Jako matka dwójki dzieci mówię Ci że większości tych rzeczy nie wykorzystasz,szkoda kasy która przyda Ci się póżniej.ubranka w rozmiarze 56 założysz pewnie parę razy,to samo z rozmiarem 62,dopiero rozmiar 68-74 będzie na dłużej ale i tak dziecko z niego szybko wyrośnie.To samo z proszkiem,wystarczy jeden do kolorów,białe rzeczy też dopierze i będą białe...pieluchy tetrowe ok ale flaneli góra pięć a nie piętnaście,niedrapki na rączki też wystarczą jedne na sam początek a póżniej dziecko nie powinno ich nosić.czapki też wystarczą dwie,cieńka i grubsza na chłodniejsze dni.Z kombinezonem w ogóle bym się wstrzymała bo po co Ci on w lato a do zimy nie wiesz jak dziecko urośnie,wystarczy jakiś ciepły polarowy pajacyk.o kosmetykach już nie wspomnę bo brak mi słów.Wiesz,ja przy pierwszym dziecku też szalałam,listy robiłam ale Ty mnie bijesz na głowe!!!przy drugim wziełam to sobie na lajta,kupiłam tylko najpotrzebniejsze rzeczy a dziecku nic nie brakuje,poza tym mamy 21 wiek,sklepy,apteki na każdym rogu więc można dokupić potrzebną rzecz w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałam liste i szczęka mi opadła...A Ty się wybierasz na jakąś niezamieszkałą wyspę że takie zapasy robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli chodzi o PAMPERSY
Z pieluchami się wstrzymaj i nie kupuj wielkich paczek bo dzieci prawie zawsze reagują alergicznie. Na początek pieluszki z wycięciem na pępuszek- ja miałam bella happy newborn. Potem to sobie przetestujesz U mnie nic się nie sprawdziło po tych bella poza pampers premium care Są również na tyle hipoalergiczne że nic złego się dziecku po nich nie dzieje. Rozmawiałam z wieloma mamami i mają takie samo jak ja zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli chodzi o PAMPERSY
23.03.14 [zgłoś do usunięcia] gość przeczytałam liste i szczęka mi opadła...A Ty się wybierasz na jakąś niezamieszkałą wyspę że takie zapasy robisz? Nie śmiej się z niej Ja miałam po pierwszym dziecku tyle rzeczy, że czworo innych dzieci nimi obdzieliłam! Do tej pory jak dzielę to dla kilku kuzynek- kilka sukienek dla córki jednej kilka dla córki drugiej itd. Wiele rzeczy wywożę do babć zapominam o nich -kupuje nowe potem robimy porządki i wychodzi że znów obdarujemy kilkoro dzieci rzeczami po moim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, czytaj rady i propozycje, niektóre są naprawdę rozsądne. Unikniesz zagracenia pokoju dziecka, a zaopatrzysz się w rzeczy potrzebne. Rozumiem, że do niektórych pomysłów jesteś przywiązana ;) ale jeśli jakaś sugestia powtarza się kilka razy, warto ją rozważyć. Zostając pierwszy raz mamą nie ma się jeszcze praktycznego spojrzenia, to przychodzi z czasem. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×