Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 okazje jak się ubrać ?pyta młoda mama

Polecane posty

Gość gość

nadchodzą w naszej rodzinie 3 okazje 2 komunie - ja jestem chrzestną obydwu dziewczynek i wesele mojej siostry niedawno zostałam mamą , ogolnie nie wyglądam , źle, przed ciąża nosiłam dopasowane , taliowane sukienki , którkie , dlugie, spodnie i inne czesci garderoby raczej dopasowane ( nie opiete) wazyłam ok 57 kg teraz ważę 62 kg mam troche grubsze uda po twarzy takze widac ze przybyło mi kilogramów, no i oczywiscie brzuch jak stoje to nie jest tak zle , ale jak usioade robi sie wielka opona dookoła mnie ;-) na plecach widac fałdki itp.. nie wiem w co sie ubrac komunia za 2 mies wesele za 3 mies. staram sie cwiczyc , zdrowiej odzywiac ( piersia juz nie karmie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będą to zapewne ciepłe miesiaca wiec spodnie odpadną i zostanie tylko sukienka , spodnica wiem ze skupie na sobie wzrok pzostałych dziewczyn z rodziny meza gdyz one sa szczupłe i zgrabne chcialabym dobrze wygladac jak kiedys ale nie wiem czy osiagne az takie efekty w 2 mies. wiec mysle na zapas nad strojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będą to zapewne ciepłe miesiaca wiec spodnie odpadną i zostanie tylko sukienka , spodnica wiem ze skupie na sobie wzrok pzostałych dziewczyn z rodziny meza gdyz one sa szczupłe i zgrabne chcialabym dobrze wygladac jak kiedys ale nie wiem czy osiagne az takie efekty w 2 mies. wiec mysle na zapas nad strojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż sukienkę rozkloszowaną, ukryje bioderka i uda zmniejszy optycznie, brzuch wciągaj jak siadasz :) Śmieszne ale jak robie po ciąży cały czas, bo jak siąde to widać, a już schudłam ładnie, ćwiczę teraz aby był jędrny jak kiedyś ale po cc ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×