Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do osób które były w Londynie

Polecane posty

Gość gość

Czy warto się tam wybrać ? Uwielbiam słońce , a jak wiadomo UK nie słynie z ładnej pogody :) Coś mi się wydaje że to nie mój klimat , że nie czułabym się tam wcale dobrze , jednak z drugiej strony najpierw warto zobaczyć żeby móc rzetelnie ocenić. Niektórzy zachwycają się Londynem , całą Anglią. Ja niedługo musze wybrać studia , chciałabym studiować za granicą noi niewiele mam miejsc do wyboru gdzie studia są w języku angielskim... więc warto byłoby chyba pojechać zobaczyć jak jest , jak się tam czuje Mam do wyboru jechać na tydzień w wakacje do Paryża ( byłam już raz i się zakochałam ) albo na tydzień do Londynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogoda jest mysle lepsza jak u nas, a na pewno te zimniejsze pory roku sa cieplejsze. lato może być za to deszczowe,.. w sumie to nigdy tam nie byłam wiec nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na studiach spędzałem tam każde wakacje pracując, najbardziej upalne i gorące wakacje jakie pamiętam. Szczerze mówiąc to przez 4 lata jak tam jeździłem na 3 miechy (lipiec-wrzesień), to nie wiem czy tydzień łącznie by się uzbierał deszczowych dni. Jeździłem też w czasie przerwy zimowej. U nas zwykle zima w pełni, a tam ciepło i kwitnące kwiaty w parkach. Owszem zima może być mokra i deszczowa, ale z tym padaniem w Wielkiej Brytanii (a przynajmniej Londynie) to taki sam mit jak ten z londyńską mgłą (NIGDY jej nie widziałem :classic_cool: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracujac na studiach lepiej bedzie w Londynie, bedziesz znala jezyk no chyba ze masz w planach byc BIEGLA i we francuskim i angielskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przeciez to mozna sobie z tym poradzic tylko wiedziec jak no i wtedy fajnie :) www.youtube.com/watch?v=GcQLwI_5Z4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam rok temu przez kilka dni w Londynie, miasto spoko na taki wypad. Paryż planuje teraz wiosną :) Leć do Londynu - będziesz znać i to, i to miasto. Miasto jest w miarę ok, komunikacja jest świetna, jeśli chodzi o centrum to historyczne miejsca (przynajmniej większość) idzie osiągnać na piechotę. Ma jakiś swój klimat i miałby więksyz, gdyby nie pełno Hindusów i Arabów xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×