Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gruba Berrtta

Alimenty na 2,5 roczne dziecko

Polecane posty

Gość Gruba Berrtta

Mój brat od tego m-ca płaci dobrowolnie na dziecko 500 zł. Żona znalazła sobie kochanka, on pracuje zagranicą. Powiedzcie mi w jakiej wysokości powinien płacić na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle ile kosztuje dziecko i tyle ile moze płacic . Jesli uważa ze własnie 500 zł to bardzo dobrze . tylko niech zachowuje wszystkie dowody wpłaty by mógl potem pokazac w sądzie . zapewne sąd równiez zasądzi taką sama kwotę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Berrtta
Tak, zaznacza że alimenty, dla jego żony to i 5000 zł za mało - bo i tak na siebie je wydaje na ciuchy itp, ale to już inna historia. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź stąd szmato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym rozwiązaniem by o wysokości alimentów zadecydował sąd rodzinny. teraz to może tej pani wystarczy te 500 zł a zobaczy że są te pieniążki regularnie i bez żadnych problemów to może zażądać więcej. a alimenty wzrastają wraz z wiekiem dziecka i powinniśmy pamiętać że tzw łożenie na dziecko jest dzielone na oboje rodziców. Jak ojciec płaci 500 to i tyle samo powinniśmy spodziewać się od matki. Sama wiem jak jest. mam 5 letnią córkę i alimenty w wysokości 450 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czasami jest ale potem sie zmienia jak sie wie o co chodzi :) www.youtube.com/watch?v=G4uoOwny5Uo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500zł na jedno dziecko ? To jakaś kpina. A co ma powiedzieć matka, która pobiera z FA 200zł na trójkę dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*po 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 500zł na jedno dziecko ? To jakaś kpina. A co ma powiedzieć matka, która pobiera z FA 200zł na trójkę dzieci ? xxx no to skora jakaś pobiera tylko 200 - to wszystkie dzieci w Polsce powinny dostawać po 200???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie! Powinny dostawać po 200 zł/3=66,(6 w okresie) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty też powinieneś dostawać tyle wypłaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co ty? A co ja bym zrobił z taką masą kasy. I to za danie dopy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka, która pobiera 200 zł na 3 dzieci z FA jest zwyczajnie głupia. Za tyle to można owczarka niemieckiego utrzymać, a nie 3 dzieci. Już dawno powinna podnieść wysokość alimentów w sądzie z żenująco-śmiesznej kwoty na przyzwoitą, wówczas z FA dostawałaby wyższe alimenty (max po 500 zl NA DZIECKO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak żulia natrzepała dzieci z żulem - to te 3 dzieci mniej jest warte zachodu niż jeden owczarek. Chociaż, może tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A co ma powiedzieć matka, która pobiera z FA 200zł na trójkę dzieci ?" jak nie wie z kim te dzieci ma to i gono na nie dostaje proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×