Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego sprzątaczki, kelnerki, kasjerki zarabiają tak mało

Polecane posty

Gość gość
prawo popytu i podazy Tam gdzie trudniej znalezc odpowiednio kwalifikowanego pracownika ( a jest potrzebny), tam praca bedzie najlepiej oplacana. Trudniej znalazc wyksztalconego pracownieka z dowiadczeniem w poszukiwanym zawodzie niz sprzataczke. Byc sprzataczka , kelnerka moze wiekszosc ludzi wyksztalconych ( co potwierdza fakt , ile osob po studiach pracuje tak za granica)> W druga strone to nie działa. A poniewaz jest z kogo wybrac, pensje leca w dól.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy gdzie... Po 2. ich praca jest bardzo prosta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci, co piszą że pracownicy biurowi nie są za nic odpowiedzialni chyba nigdy nie pracowali w biurze i po prostu nie wiedzą, na czym ta praca polega. Najczęściej to jest kontakt z klientem zagranicznym, więc np tu, gdzie ja pracuję, większość osób włada biegle dwoma, trzema językami obcymi. Odpowiedzialność ogromna, do tego stres, do tego zazwyczaj nie da się przewidzieć, czy danego dnia nie będzie trzeba zostać po godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy nienawidzicie ludzi prostych, przecietnych,widać jak życzycie im biedowania i życia w nędzy bo według was nie należy im się godziwa płaca bo ich praca nie jest nic warta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed biurem pracowałam w sklepie, a przedtem, tuż po maturze zarabiałam sprzątaniem. Najciężej pracuje się w biurze, stres, wymagania itd. A do sprzątania nie trzeba umieć niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×