Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie kupię piękne body z push upem

Polecane posty

Gość gość

mam mierny biust a chcę kupić sobie piękne body, żeby sprawić przyjemność mężowi gdzie mam szukać, przeczesuję internet i szlag mnie utrafia mam piersi małe, ale szeroki rozstaw, brafitterki usiłują mnie wcisnąć w 75 c, ja kupuję 80 c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma rozstaw do obwodu? Przy szerszej podstawie piersi wybiera się staniki z szerokimi fiszbinami (czyli np. Panache, Onlyher czy Change, a nie Freyę czy Ewę Michalak) a nie zwiększa obwód i jeszcze bez sensu miskę (bo miseczka w 80C jest większa niż ta w 75C). W dobrym obwodzie nie potrzeba żadnych puszapów, bo biust będzie zebrany i podniesiony dzięki samej konstrukcji stanika, zakładam, że np. to porównanie znasz: www.na-ostatnia-haftke.blogspot.fr/2011/02/maa-metamorfoza-czyli-jak-przesiadam.html * A body z miseczkami i w rozmiarze stanikowym znajdziesz w sklepie Figleaves: www.figleaves.com/uk/lingerie/bodies/19643/#term=&dept=bodies&category=&subcategory=&answerhandle=19643&searchhandle=A%3dTNlingerie+not+in+olet~B%3dTNlingerie+not+in+olet~&pageno=1&sort=8&pagesize=100&colours=&sizes=34C~&brands=&maxprice=110&multioptions=&deptcat=&minprice=20&islmin=20&islmax=110&fo=Bras--34C~&cups=&bra=34C~&clothing=&cosmetics=&shoes=&mensclothing=&productid=&productcolour=&bboost=&gender=&rating=undefined

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez internet nie dopasujesz dobrze - musisz szukac w sklepach stacjonarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na taki problem to powiększenie cycków a nie staniki z watą w środku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allesa to ja bym za darmo nie chciała... miałam od nich 2 staniki, porażka kompletna pod względem jakości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to, że jak powiesz rozmiar 80 C to się wydaje duży biust, a w praktyce ja mam miseczkę B. ale przez duży rozstaw muszę mieć C bo w B mi cycki bokiem wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brafitterki czy jakoś podobnie usiłują mnie wcisnąć w 75 C, ale ja ledwo 80 -tkę dopinam pod biustem, raz się dałam skusić na 75 i nie mogłam oddychać, kupiłam przedłużkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmierzyłam się właśnie powinnam nosić stanik 75 b pod biustem mam 80, w biuście 94-95 tylko czemu w 75 nie mogę oddychać, a biust mi się w b nie mieści :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×