Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kocham go a on jest bucem i chamem

Polecane posty

Gość gość

a ja kocham i tesknie. juz od poltora roku nie meczy. sni mi sie po nocach, w dzien mi lazi po glowie a ja jestem dla niego nikim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie odkochaj. Ludzie ale macie problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś chamką będziesz idealna :D i narobicie małych chamiątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dobrze ze sobie to teraz uswiadomiłas,ciesz sie ze to odkryłas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlaśnie jak to jest że kochacie takich a nie porządnych,normalnych facetów? Potem wylewacie łzy że was nie szanuje,bije,poniża a jak wyjdziecie za mąż to napieprzacie na niego bez końca.Wcześniej o tym doskonale wiedziałyście a jednak na co liczyłyście ? Że się zmieni? AKURAT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Wlaśnie jak to jest że kochacie takich a nie porządnych,normalnych facetów? " Bo one uważają tych normalnych za dziwaków. I tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buc musi być krakusem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, że jest chamem więc za co go konkretnie kochasz? za bogaty zasób wyzwisk? za kolekcję puszek po piwie na szafie? a może za to jakie bicepsy sobie wyrobiłaś od otwierania mu drzwi?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby to było takie proste .Tydzień temu byłam na rozmowie w sprawie pracy.1200 zł z groszami .Świetna oferta:) A teraz tak 400zł dojazdy do pracy,koło350zł obiady ,bo pracuje sie praktycznie cały dzień,+200zł średnio na miesiac drobne wydatki???? Jesli chcę być samodzielna muszę wyjechać stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sama wiesz ze jestes nikim dla niego to nie zniecheca cie to? Znajdz sobie innego. Mi tez sie kiedys taki buc podobal, a teraz bym go kijem nie dotkła. Gdzie ja mialam oczy, teraz mam mlodego, przystojnego, opiekunczego faceta i nie chce nikogo innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buce nigdy mi się nie podobali. Kiedy go poznałam ,nosił mnie na rękach ,kochał mnie.To było kłamstwo ,zaczął się zmieniać.Zmanipulował mnie na 200%.15 lat tmu chciałam od niego odejść .Nie miałam nigdy żadnego wsparcia.Twarda ręka tatysia i cios z karate w dolny ,boczy odcinek szyji-odpowiedz. Wszystko kiedyś przestaje boleć.Mama była cichą, ciepłą osobą. Pomagała mi przetrwać najcięższe chwile Ale odeszła na zawsze.Żyje tylko dla dziecka ,które kochałam.Ale ją przekupił.Mam być bezwzględnie posłuszna ,albo zrobi wszystko abym dostała świra .Za godzinę przynosi kwiaty i każe sobie dziekowac za to ,że jest takim wspaniałym facetem. Zepsuł mi opoinię wyzywając mnie.Nigdy go nie zdradziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×