Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pietja

tabletki pobudzające kobiety

Polecane posty

Gość pietja

Czy na rynku sa tabletki które mogę zażyć by moj mąż poczuł że go pożądam,bo ostatnio nie mam na seks ochoty a chce by poczuł że go nie zaniedbuje seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietja
Prosze o podanie nazw środków które są dostępne na rynku,w aptece.Czy one są bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrina82
ja ostatnio stosuję tabletki na libido, które poleciła mi koleżanka. wiadomo, że w pewnym momencie ta cała chemia gdzieś się ulatnia i nadchodzi rutyna. od kiedy stosuję tabletki współżyjemy częściej, częściej mam ochotę, więc działają. więcej o tych tabletkach na libido można poczytać na http://rspp.pl/go/femmax/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietja
Czytałam czy ten femmax tylko jest dostępny przez internet.Może sa srodki na podniesienie libido na recepte zapisane przez lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie interesuje mnie czy ty to chcesz kupić.a jak juz krytykujesz podaj może inne rozwiązanie.Bo pisałam prędzej zadając pytanie czy jest cos dostępne dla nas Kobiet na rynku farmaceutycznym.By poprawić stosunki seksualne z partnerem.U dobrze było by by to było skuteczne,,dostepne w aptekach,a nie sprowadzanie np.z chin,lub robione w piwnicy ,garażu.Interesuje mnie informacja w tym temacie a nie czy ktos by kupił czy tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu ktoś kto potrafi doradzić rozsądnie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nic nie zarzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj perfum z feromonami dla kobiet. Dostępne w necie i niektórych drogeriach. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heyka, nie wiem czy bede do konca Tobie pomocna , poniewaz sama nie stosowałam jeszcze tabletek na libido, ale znalazłam ta stronke na innym forum: http://www.biotrendy.pl/kategoria-produktu/intymne/libido-u-kobiet/ , moze sie Tobie akurat przyda w dalszych poszukiwaniach, ja sama teraz sie za nimi powoli rozgladam, a ciezko naprawde zdecydowac co mozna wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E R O F L I R T 24 . P L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×