Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajjja78

ZUS podważył moją DG

Polecane posty

Gość kajjja78

4 lata temu prowadziłam sklep odzierzowy niestety wynajem lokalu, pracownik pochłaniał zyski .Po 2 latach działalnosc zawiesiłam. Gdy zaszłam w ciąze potrzebowałam kasy a zostało mi sporo towaru. Odwiesiłam działalnosc 3 mies przed porodem, sprzedawałam na rynku, przez znajomych, przez bezpłatne ogłoszenia. Wszystko nabijałam na kase fiskalną. 2 tyg. Przed porodem poszłam na macierzynski. dostałam wiadomosc od ZUS ze nie dostanę macierzynskiego . Bo moja firma jest fikcyjna. Mogę się odwołac i muszę mic dowody ze firme prowadziłam. Nie wiem jakie dowody czy wyciągi z kasy wystarczą, faktury ze zakupiłam towar mam ale z 2012 roku. Lokalu nie wynajmuje' Czy będą brane tez poduwage dokumenty z 2010-2012 r. Wtedy miałam spore obroty. Umowy,pracownika. Itp. Czy tylko ich interesują mies od wznowienia? Niestety z infolini nic się nie dowiedziałam. Czy ktoś był w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjja78
Sklep odzieżowy- oczywiście miało byc. To przez nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjja78
Sklep odzieżowy- oczywiście miało byc. To przez nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjja78
Odzieżowy -oczywiście miało być. To z nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz wejsc na inne forum. Np na blog w kreciej norze tam jest sporo takich przypadków. Ale dziwi mnie ze skoro masz kase fiskalną to podważają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjja78
Nikt nic nie wie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×