Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wyszczuplanie, modelowanie :)

Polecane posty

Gość gość
Kosmetyki ok jako dodatek, ale moim zdaniem nic nie zastąpi zabiegu w gabinecie. Ja byłam na V-Max w Klinice La Perla w Warszawie i polecam ten zabieg gorąco! Chociaż dopiero jedna sesja za mną i na pewno będzie jeszcze więcej dla lepszego efektu. Polecam przemyśleć ta inwestycje zanim wydacie majątek na kremy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Fajny jest zabieg Icoone :) naprawdę potrafi wyrzeźbić ciało, sprawić że jest gładsze i ma mniej cellulitu :) ja się strasznie cieszę że odwazyłam się na tego typu zabieg, chodziłam do kliniki estetica nova u dr Rybickiej i muszę powiedziec że to była jedna z lepszych inwestycji w siebie w moim zyciu haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera

Co do modelowania sylwetki to sprawdza się u mnie świetnie zabieg Endermologie LPG Alliance w lubelskiej klinice LaserEstetic. Super efekt, o wiele mniejszy cellulit, skóra ujędrniona i mniej w obwodach 🙂 Warto jednak pomyśleć o mniej więcej 10 zabiegach, bo wiadomo im więcej tym lepsze skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_Wita

Na wyszczuplanie idealna jest fala uderzeniowa  u mmnie super zredukowało cellulit i całe ciało jest nie tylko wyszczuplone a skóraa wygładzona. Oczywiście ja wybrałam cały pakiet zabiegów, wszystko konsultowalam z dr Rybicką i widzę, że poprzedniczki też polecały klinikę Estetica Nova - ja też ją polecam nie ma lepszej, a efekty widoczne, skuteczne i ja sama czuję się dużo lepiej gdy patrzę w lustroo 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja znam dobry sposób na odchudzanie, czasami uczęszczam na masaż, warto, zapraszam do salonu masażu w szczecinie https://sansara-szczecin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak moja kuzynka się odchudząła to zastosowała Slimunox. Patrząc na jej efekt, to można jej tylko pozazdrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam endermologię. Ten masaż podciśnieniowy to zdecydowanie nie relaks. W trakcie zabiegu dosłownie czujesz, jak aparat rozprasowuje każdy wałek tłuszczu. Musimy jednak przyznać, to jeden z niewielu zabiegów, który naprawdę na długo napina skórę i skutecznie radzi sobie z bryczesami. Nie licz na spektakularne efekty po jednym seansie. Ten zabieg działa powoli, za to skutecznie.

Zerknijcie sobie również tutaj:

http://medison.info.pl/wyszczuplanie-na-zadanie/

Na stronie jest dokładnie opisane na jakie zabiegi wyszczuplajace warto się zdecydować dla dobrych efektów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×