Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Witajcie dziewczęta! Ania jak tam test? A mnie dzisiaj jak nigdy coś kawa nie podeszła. Dziewczyny zrobiły mi jak co dzień kawę, a mnie coś się niedobrze zrobiło od jej zapachu, łyknęłam dwa razy i nie wypiłam. Nie wiem czy to nie jakaś moja podświadomość, oby to był typowy objaw ciążowy :-) Zobaczymy czy jutro będzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :-) Aniu jak tescik? U mnie jak naradzie żadnych objawów ale w końcu 8 dni do @ jeszcze. Przynajmniej pogoda dopisuje :) Skąd jesteście? Ja.jestem z chorzowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja jestem z okolic Szczecina i u mnie niestety pogoda brzydka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Nic z tego dziewczyny :( :( :( Plakac mi sie chce... pol nocy nie spalam, snilo mi sie ze nie moglam zrobic tego testu, a jak tylko rano zrobilam to juz nie moglam zasnac, caly czas mysle, ze znow sie nue udalo i wszystko od poczatku... Tylko teraz martwie sie znow tym, ze jesli nie jestem w ciazy to dlavzego te jajniki mnie bola ponad tydzien? Dzisiaj to mnie caly brzuch boli... Moze jeszcze na zlosc i zeby mnie bardziej dobic, to dzis dostane @?! Eh... :( tak mi jest smutno strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się napewno się udało. I nie denerwują się bo to nie pomaga. Będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj Aniu coz to za negatywne nastawienie??? musimy byc pozytywnej mysli :) inaczej to bedziemy caly czas zdolowane a mysle ze to nie polepszy rezulatow a wrecz moze pogorszyc :) czasem nadchodzi ten gorszy dzien :) zobaczysz jutro bedzie lepiej :) sciskam mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :-) Aniu jak tescik? U mnie jak naradzie żadnych objawów ale w końcu 8 dni do @ jeszcze. Przynajmniej pogoda dopisuje :) Skąd jesteście? Ja.jestem z chorzowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Aniu, ja mam bóle jajników i brzucha od owulacji aż do @. Też myślałam, że to ciąża, niestety okazało się, że nie. Wcześniej brałam tabletki więc nawet nie wiedziałam, że mój organizm tak funkcjonuje. Postaraj się nie martwić, jak nie w tym to w nastepnym się napewno uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie załamuj się! Wiem co w tej chwili przeżywasz, tak to jest kiedy się czegoś mocno pragnie i niby jest się tego już tak blisko, a tu nic... :-( A inne mają to od niechcenia. Życie jest niesprawiedliwe :-(( :-(( :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem i Was czytam, jednak przez te wszystkie sytuacje jakie wydarzyly sie kilka dni temu wolalam zamilknac.Postanowilam jednak odpisac bo milo ze jeszcze ktos o mnie mysli. 🌼 Aneczka8828, przykro mi ze jednak @ przyszla.Musisz wierzyc ze sie uda i nie poddawac sie a wszystko bedzie dobrze. 🌼 Koliberku bardzo sie ciesze ze beta rosnie :) Dbaj teraz o siebie i o dzidziusia.Niepotrzebnie sie tak zamartwialas. 🌼 AniaAniutka jestes teraz zalamana i pewnie nie znajde slow aby Cie pocieszyc ale uwierz ze przyjdzie odpowiedni czas na chodzenie z brzuszkiem.Nic nie dzieje sie bez przyczyny.Jestes mloda kobieta wiec wszystko sie uda :) 🌼 Witam wszystkie nowe staraczki.Trzymam za kazda z osobna kciuki,chociaz mam tylko dwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki. Aniutkaaa:(( masz buziaka :* :* glowa do gory i starac mi sie w nastepnym cyklu. :) ja przez moje urojenia ciazowe juz dawno kawy nie pije i nie pale:D co miesiac mnie odrzucalo od kawy i fajek:) ale zycze by byly to prawdziwe objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Liwia, napewno ja i inne dziewczyny chciałyby wyjaśnienia o co chodziło z tym drugim wątkiem. Tylko proszę, napisz szczerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka nie jestem. Fakt, ze pisalam tez na innym watku.Ktoras z dziewczyn (nie pamietam nicku) zaczela sie o cos czepiac.Wiec w koncu powiedzialam o tych dwoch kreskach zeby sie odwalila i poszlam. Tutaj pisalam sama prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Jak dla mnie sprawa jest załatwiona :) Zobaczymy co napiszą pozostałe dziewczyny. A co z @, dostałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch mnie przez kilka dni pobolewal az w koncu @ przyszla.Na szczescie powoli sie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
I co, będziecie się starać w tym cyklu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowilam ze bedziemy sie przytulac wtedy kiedy bedziemy miec na to ochote a nie w dni plodne.Tak na luzie i moze akurat sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Dziewczyny, znowu jajniki mnie bolą :( To że bolą podczas owulacji, to rozumiem, mają prawo, po owulacji aż do @ tez się zdarza z tego co czytałam., ale że w trakcie @ też bolą... Miałam USG dopochwowe, lekarz oglądał je i są piękne, zdrowe itp, więc o co chodzi? Miała tak któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze przewialo cie??? a moze to nie jajniki a pecherz?? boli przy sikaniu? moze furagine lykaj?? ja czekam na jakis bol jajnikow, przynajmniej bede wiedziec ze ziola dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Franka, pęcherz nie, często miewałam z nim problemy i wiem jakie daje objawy ;) Może dochodzą "do siebie" po 6 latach zastoju i nicnierobieniu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo bym chciała, żeby w tym miesiącu się udało. W niedzielę mój mąż jedzie do Szwecji na 2 miechy do pracy i chciałabym abyśmy mieli niespodziankę przed jego wyjazdem. Ale im bliżej @ tym bardziej jestem zrezygnowana, że pewnie kolejny raz się nie udało, że nic z tego :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja przez dwa cykle czułam wewnętrznie że się nie udało i się nie udało. Teraz mam zamiar czuć że się udało i mam nadzieję że tak właśnie będzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×