Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość gość
Co tam staraczki wszystkim juz wody odeszly? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda lenka 77
Cześć dziewczyny :) Mam 37 lat,2 córki 11 i 18 lat....od 2 mcy staramy się o dzidziusia.Odstawiłam tabletki po 11 latach...czas mnie goni i przyznam,że jestem pełna obaw,że się nie uda...:( ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz obawy nic nie dadza bo to tylko dodatkowy stres moze lepiej tez skonsultowac sie z lekarzem isc na zywiol a nie skrupulatnie liczyc dni plodne a napewno uda sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Mam nadzieję, że jeszcze tu zaglądacie. My zaczęliśmy starania w marcu 2014 roku i narazie nic. Mam zespół PCO, mąż po badaniach i u niego wszystko ok, to u mnie jest problem. Chciałabym bardzo już zajść w ciążę, ale czasami to tracę wszelką nadzieję. Cały czas się leczę. Mój lekarz coraz to nowe lekarstwa, a teraz przepisał mi na kilka miesięcy leki antykoncepcyjne. Jestem po kuracji clostilbegyt, tuteiną i metforminą. Czasami się zastanawiam, czy po prostu nie jest tak, że nie jest mi dane zostać matką :(. Wzpomóżcie dobrym słowem koleżankę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilkanka, moja kuzynka również miała PCOS i problem z zajściem w ciąże. Długo się leczyła, a potem kupiła psa. Może to głupie ale przelała na niego swoje uczucia, a po 2 miesiacach była w ciąży:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×