Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość wiosnaaa
dzięki koliberku :) już sobie zamówiłam te testy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
A słyszałyście o tym, że podobno testy owulacyjne pokażą ciążę szybciej niż testy ciążowe :) Czy szybciej to nie jestem pewna, ale że pokazują to potwierdziły dziewczyny z innego forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Niestety dostałam @ :( Moja nadzieja w tym miesiącu prysła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Anusia jaka szkoda :( ale nie zalamuj sie, nie martw sie, w nastepnym cyklu sie uda :) przytulam Cie mocno :* Ja caly czas jak na szpilkach, jak ide do lazienki to modle sie zebym nic tam nie zastala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaa
Aniu w następnym miesiącu na pewno nie przyjdzie ta wstrętna @ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy franka:-) jak najbardziej:-) a ja mam przeczucie ze u mnie tez nic w tym miesiacu no ale zobaczymy jeszcze 5dni do tej wczesniejszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Dziękuję kochane za słowa wsparcia :) Dzisiaj już mi lepiej, wczoraj się troszkę podłamałam. W nastepnym się uda ;) Dobrze, że mam takie krotkie cykle, można częściej próbować. Ten cykl mi wyszedł tylko 23 dniowy więc już 15 kwietnia następne testowanko :p moze się jeszcze na święta uda prezencik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Witaj Franka, napisz coś więcej o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
witaj Franka :) napisz nam coś o sobie :) eh dziewczyny, jakie mam myśli pesymistyczne :/ ciągle myślę, że dziś na bank dostanę tego świństwa :/ jak już jutro zamierzam zrobić test, to żeby mi popsuło cały plan :/ :( dzisiaj mija 32 dzień cyklu... od soboty mam taaaaki wzdęty brzuch, ze aż się siostra ze mnie śmiała ;) powiedziała, że ładnie będę w ciąży wyglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a wiec lat 23 i starac sie dopiero zaczne;) czekam na owulacje,ktora nie mam pojecia kiedy sie zjawi. ale testami bede sprawdzac:) poki co 11 dc i nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Aniu, glowa do góry, nie martw się zawczasu ;) Pewnie się już nie możesz jutra doczekać :p Franka, już polecałam wcześniej, ale nie wiem czy czytałas, na ovufriend.pl można prowadzić fajny kalendarzyk, żeby wyznaczyć dni płodne. Trzymam kciuki za Ciebie, tak jak i za każdą z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
http://dzieci.pl/kat,1033563,title,Dziewiec-miesiecy-w-trzy-minuty,wid,16493674,wiadomosc.html?smgputicaid=6126e5 dziewczyny POLECAM Wam do oglądnięcia, taaaakie wzruszające :( :) Franka to poluj na tą owulkę hihi :D i żeby udało się jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Aniu, super filmik :) Oglądałam 3 razy (synek prosil, bo też mu się spodobało) i za każdym razem się wzruszałam jak wracała z dzieckiem ;) Chciałoby się takiego bąbelka mieć w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaa
Cześć :D Ja dziś mam tez jakieś pesymistyczne myśli, wydaje mi się że nie ma szans jak nie działałam w dni płodne:( ja nie wiem jak inne dziewczyny zachodzą nie raz niespodziewanie w ciążę, przecież to graniczy z cudem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
ja też jak zobaczyłam koniec tego filmiku, to aż się płakać chciało :) a jeszcze jak ten facet całował tego maluszka... ja w ogóle bardzo się wzruszam, jak oglądam programy typu porodówka i widzę jak mężczyzna płacze :( ;) i jak przychodzi na świat taka mała kruszyneczka... eh koniec, bo będę buczała do monitora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Wiosnaaa też właśnie o tym myślałam... W pierwszą ciążę zaszłam RAZ się nie zabezpieczając, w (jak myślalam) dni nieplodne. Teraz mierzę temp., obserwuję śluz, dokładnie wiem kiedy są dni plodne, później leżę, z wszystkim "w środku" całą noc, żeby na spokojnie plemniki dofrunęły. I od dwóch miesięcy lipa :( Nie wiem dlaczego życie takie niesprawiedliwe jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Aniu, też się wzruszam w takich sytuacjach. A dzisiaj jak byłam z synem u lekarza, to była kobieta z takim maluszkiem tyci tyci... Nie mogłam się napatrzeć i tak strasznie zazdrościłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro na 20 wizyta u gin i dowiem sie czegos wiecej...powiedziala mi przez tel ze przyrost mam fajny ale martwi mnie to ze co jakis czas mam ostry bol w podbrzuszu trwa kilka sekundn i ustaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaa
Aneczka no sama widzisz, ja już nie wiem jak to jest możliwe, jak człowiek chce to nie może chociaż dokładnie wie kiedy ma dni płodne :) Koliberku powodzenia u lekarza, pewnie cię tam kłuje bo się wszystko zaczyna rozciągać i hormony dzialają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaa
nawet musisz zostać, mam nadzieję, że z forum staraczek to forum zmieni się w forum grudniowek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaa
A mnie od rana boli nie brzuch na dole, tylko żołądek, nie wiem czemu bo nie jadłam wczoraj nic co mogłoby mi zaszkodzić. Boli, a potem przestaje i tak w kółko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaa
a objawów ciążowych brak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Koliberku, jak najbardziej zostań :) Juz niedługo dołączymy do Ciebie :p Tak sobie pomyślałam ze moze w tym miesiącu przestanę mierzyć temp itp, i pójdę na żywioł... Bez wyliczania, seks wtedy jak się zachce a nie wtedy jak nie można przegapić dni plodnych... Tylko, że jak nie zajdę to wiem, że będę sobie zarzucać, że mogłam wyliczyć, sprawdzić itp. Ależ my kobiety mamy cięzkie życie...ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Wiosnaaa to może dobrze że brak objawów ciążowych, ja ich miałam teraz mnóstwo, a później @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×