Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość AniaAniutka
A ja przez 2 miesiace myslalam, ze sie uda, nic z tego nie wyszlo i gorzej sie czuje... jakbym sie tak nie nastawiala to moze nie byloby takiego rozczarowania... Chcialabym przestac myslec o tej presji, ze chce juz zajsc, ale nie wiem, czy potrafie :/ Ksowka, to fajnie by bylo jakbys zaszla teraz, bo musialabys miec 2 miechy przerwy w staraniach :/ Aniu moze faktycznie te nasze jajniki bola tylko dlatego, ze wznowily prace po odstawieniu tabletek. Eh, kto to wie... Dlaczego to wszystko nie moze byc takie proste? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Dorotka to może dla Ciebie nadzieja chociaż jest? ;) z chęcią przyjęłabym od Ciebie ten kawałek pizzy, którą "czujesz" :D jakby nam się udało dziewczyny w przyszły cyklu zafasolkować, to ładne terminy byśmy miały :D Świąteczno-Noworoczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Co Ty, Franka, ja nie wytrzymam... Mam nadzieję, że dam radę nie wcześniej niż 13 kwietnia ;) Aniu, a przez ile czasu brałaś tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
półtora roku brałam Aneczka. A mąż mnie namawiał, żebym odrzuciła od razu po ślubie, a ja nie słuchałam, bo praca, bo to, bo tamto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja brałam prawie 6 lat i też teraz sobie pluję w brodę, bo zrzucam wszystko na te tabletki. Chociaż tyle jest dziewczyn które zaszły w pierwszym miesiącu po odstawieniu, że już nie wiem czy mają jakiś wpływ na zajście w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
no podobno łatwiej zajść przez pierwsze 3 miesiące po odstawieniu, bo jeszcze poziom hormonów jest na dobrej drodze dla zapłodnienia, ale po tych 3 miesiącach podobno jest trudniej... :/ no i czytałam, że częściej w tym okresie zdarzają się ciąże mnogie :D ale to jest jakiś odsetek procenta, więc może nam się nie trafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
a jakie brałaś tabletki Aniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dosc dlugo bralam jestem rok po odstawieniu i nic. no mam nadzieje ze to tylko przez to ze sie nie wstrelilismy... aneczka no ja mam nadzieje ze nie dostane wczesniej@ chcialabym krotsze cykle ale chce zeby sie udalo w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bralam tabletki na poczatku z powodu problemow z miesiaczka a pozniej w celu zabezpieczenia tez :) i chwala bogu bo jak mi lekarka zrobila usg w grudniu to wyszlo ze mam policystyczne jajcory a nieleczone prowadza do bezplodnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Aniu, ja przez ten czas brałam różne - Kontracenpt, qlaira, yaz, Vibin mini, plastry Evra i być może coś ominęłam. Płodność niby większa, ale wielu lekarzy karze poczekać po ich odstawieniu, więc może dobrze że tak wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam test i dupa :( moze za wczesnie bo od ostatniej @ minelo 17 dni :D no ale ja jestem taka popazona ze musze juzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Dorotka może za wcześnie... ja mam dziś 33 dc... ostatnio miałam 35dniowy. Wszystko mi się poje*ało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Dorotko spokojnie ;) Jeszcze masz prawie 10 dni do @ :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test najlepiej zrobic dwa tyg po owulacji. chyba ze sie idzie na bete no to juz chyba 10 dni po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz niedlugo wizyta...a ja sie tak marwie zeby wszystko bylo ok...pewnie jeszcze gin wysle mnie na powtorke bety zeby zobaczyc czy dalej rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Koliberku, ciesz się zamiast zamartwiać. Każda z nas chciałaby być na Twoim miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Aneczka, z ust (a raczej z klawiatury :D ) mi to wyjelas ;) Milego popoludnia laseczki :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje to bylo za wczesnie troszku mi lepiej:-) no mi sie ten cykl przestawil przez luteine i od dwoch ostatnich przychodzi po 21 dniach wiec powinno byc w sobote chyba tak mysle a jesli nie to 5go :-) wypilam cole moze to cos da dopiero co skonczylismy walke z tym dziadostwem w lozku ehh az wstyd mowic hehe jeszcze pomyslicie ze my brudasy :-) musialo to jakos przejsc od sasiadow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokoj jakie brudasy. w materacu zawsze cos siedzi. nie da sie tak odkurzyc materaca zeby byl na maksa czysty. ale tez wymieniwc materac co rok to chyba bym zbankrutowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×