Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Poukładałam nas w kolejności datowej kto po kolei ma nie dostać @ :D ksówka dopisz nową datę STARACZKI AniaAniutka ___________ 26__________ @ 21-25.03 dorota_dubaj__________ 26___________@30.03 annasar________________31_________@1.04 Katarina1987__________ 27___________@3.04 pati1920_______________23__________@3.04 wiosnaaaaa___________ 28___________@5.04 Aneczka8828__________26___________@15.04 Franka_______________23___________@ 15.04 86Mysza______________28___________@16.04 rubelka_______________ 27__________@17.04 Ksówka (Ania)__________ 31__________@ ??? CIĘŻARÓWKI Tuptus_111___________ 33___________ serduszko.gif 7koliberek7(Aneczkanr2) _ 28___________ serduszko.gif ojtamojtam____________ 29___________ serduszko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaa
Cześć :D robiłam dziś znów test i jedna kreska :( za to brzuch mnie boli okropnie jak na @ ! Powinnam dostać za tydzień ale czuje, że w każdej chwili może lunąć :P Beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradiseee
Hej dziewczyny :D Jestem tak zmęczona,że od 40 minut siedze w kurtce i nie mam siły się ruszyć hahaa zaraz muszę posprzątać,zrobić pranie i kolacje :/ super normalnie :) dziewczyny nie załamywać się,przyjdzie na każdą czas :) ja nie wiem co mi jest,ale od dwóch dni czuje,że moje piersi są 'rozgrzane' czuje jakbym wrzątek na nie wylała,dziwnie to zabrzmiało,ale inaczej opisać tego nie mogę :D czytałam,że to może być jakaś choroba,albo przed okresem tak jest i tych albo jest wiele.pierwszy raz tak mam więc nie będę fisiować...co do depilatora to nigdy nie używałam i chyba nie użyje przez wasze doświadczenia hehehe :D STARACZKI AniaAniutka ___________ 26__________ @ 21-25.03 dorota_dubaj__________ 26___________@30.03 annasar________________31_________@1.04 Katarina1987__________ 27___________@3.04 pati1920_______________23__________@3.04 wiosnaaaaa___________ 28___________@5.04 paradisee_____________23___________@07.04 Aneczka8828__________26___________@15.04 Franka_______________23___________@ 15.04 86Mysza______________28___________@16.04 rubelka_______________ 27__________@17.04 Ksówka (Ania)__________ 31__________@ ??? CIĘŻARÓWKI Tuptus_111___________ 33___________ serduszko.gif 7koliberek7(Aneczkanr2) _ 28___________ serduszko.gif ojtamojtam____________ 29___________ serduszko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Witam was ponownie kochane.No i nie wytrzymalam i kupilam test,teraz tylko pytanie zrobic dzisiaj czy poczekac do jutra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna wiec niech szybko przychodzi i niech sobie idzie zebys mogla znowu dzialac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradiseee
niech się już ten cykl skończy ...właśnie ostatnie dni do @ są najgorsze i ten czas się tak ciągnie... annasar ja bym nie czekała,ale to ja :) chociaż wiem,że lepiej jest zawsze poczekać do spodziwanego @- wynik bardziej wiarygodny,a jak wyjdzie jedna kreska zawsze jest ta nadzieja,że jeszcze zawcześnie...Ale rób jak uważasz kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
paradisee ty tez przed @ wielkie oczekiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
No i zrobiłam oczywiscie jedna krecha :( i znowu się nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradiseee
annasar tak :) ale wydaje mi się,że nic z tego...chcę,żeby już ta małpa przyszła i chcę zacząć od nowa...ile się starasz???ja 7 cykl i wiem,że inne kobiety starają się latami,ale chce wiedzieć ile jeszcze mam czekać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaa
Masz rację Franka, niech przyjdzie szybciej jak ma i tak przyjść, będzie z głowy :D Zauważyłam, że odkąd zaczęłam się starać, czyli od tego miesiąca, to po dniach płodnych nie chce mi się już kochać bo nie widzę sensu, po prostu odkąd postanowiłam się starać to ciągle myślę o tym kiedy, a nie o przyjemności, wy też tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Ja od grudnia ale luty i marzec tak intesywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Jejku dziewczyny nie wiem o co chodzi po 2 min wyszla mi jedna kreska ale po 5 minutach jest cien drugiej kreski,bardzi ledwo widoczny, Nie wiem czy to juz nie jest moj wymysl i widze to co chce widziec ...masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradiseee
wiosnaa ja miałam tak na początku,teraz już troche odpuśćiłam :D :D :D ok muszę iść sprzątać,bo się nie wyrobie annasar najlepiej powtórz test za 2-3 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero zaczynam w tym cyklu.:) ja tez tak mam.. czekam tylko do owulki. a tak to mi sie nie chce:) ale jak na tescie owulacyjnym pokaza sie dwie krechy to bede scigac mojego jak pies hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradiseee
powiedzcie mi jak się tu nie nakręcać,że się udało jak ciągle znajdujemy jakieś 'objawy' ? co miesiąc to samo,a dwóch kresek brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradiseee
pisze,że uciekam,a d**y mi się nie chce ruszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paradisee ja tez tak mam nie martw sie i z tymi objawami i z tym ruszeniem d u p y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Napewno zrobie :) Ale sie nie nastawiam ,wydaje mi sie,że widze to chce widziec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Ja dzis rozmawialam z moja znajoma i zalilysmy sie sobie nawzajem ;) ona bidulka jest po poronieniu i nie moze im sie udac juz od dluzszego czasu, a w tamta ciaze zaszla w pierwszym cyklu staran... teraz dostala tabletki na "wspomozenie" owulacji, zamiast jednego pecherzyka bedzie miala np 3, zeby byly wieksze szanse :) i tak sobie narzekalysmy i narzekalysmy ;) Aniu ksowko nie martw sie, jakos to bedzie... wiem, ze Ci bardzo smutno, bo musisz poczekac teraz az maz wroci :( ale po takim czasie moze szybciej pojdzie Wam :) sciskam Cie mocno :* Ja jutro pewnie bede rozpaczala :/ ale co zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradiseee
annasar może dobrze widzisz :) zycze Ci tego,żeby za te dwa dni były piękne dwie krechy na teście !!! franka to dobrze,że mam tu jakąś brania dusze hihi :) dalej tu jestem i wydaje mi się,że jedynie pójde pod prysznic i spać :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Dziewczyny nie przesadzajcie! O tej godzinie nic sie nie robi, tylko lezy do gory brzuchem i pisze na kafe z zeswirowanymi, nakrecajacymi sie na szukanie objawow ciazowych kobitkami ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam mega problem:) remontuje mieszkanie. mam salom 20m.kw. ksztalt kwadratu. no i chce remont tanim kosztem wiec wymyslilam ze wytapetuje dwie sciany jedna tam gdzie telewizor i jedna tam gdzie naroznik tapete chcialam jakas ladna ciemna,jakis grafit z jakims ladnym dodatkiem. ale nie bedzie to zle wygladac??? no i ta trzecia sciane bym pomalowala na jakis jasniejszy kolor... co myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czwarta sciana to nieistotna bo na cala jej dlugosc bedzie firana bo tak okna mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
teraz tapety znów w modzie, no i są naprawdę ładne. Jak chcesz ciemny kolor, to ja bym wzięła jakiś ciemny fiolet i do tego ściany jakieś jasne. Mnie tapety podobają się takie ze wzorami, kwiaty i te sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tak bylo ciemny fiolet wszedzie, i jasne dodatki. juz rzygam tym fioletem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
ahaaa :D no to nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×