Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bibelotka1

Pudełko na koperty z pieniędzmi

Polecane posty

Czy wiecie gdzie coś takiego kupić, niedrogo. Chciałabym żeby pasowało kolorystycznie do wystroju sali: kremowo/łosoiowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym sklepie z art. papierniczymi dostaniesz,na allegro,bricomarche itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałam już i nie znalazłam niczego w takim kolorze. A sama mam dwie lewe ręce i brak mi cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na allegro poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu masz producenta: ht tp://kolorowyzakatek.pl/pudelko-na-koperty-sklep Może znajdziesz coś mniej "oklepanego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co ci pudelko pasujące do koloru wystroju sali?!!!! Chyba nikt normalny nie zostawia pudelka z kopertami na sali!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie panna młoda zażyczyła. To jej dzień. Pas do sukni i wiązankę też ma z łososiowymi wstawkami. Buty łososiowe. Zostawiać nie zamierza na sali ;-) Będzie opiekun pudełka. Jeżeli się dogadam co do koloru z wykonawcą. Dziękuję za pomocne uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwróć jej uwagę, żeby srajtaśma też była łososiowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w biedrze widziałem taką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafelkara
gdzieś widziałam pudełka w kształcie świnki... Łososiowa świnka, to by było coś. Świńskie wesele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas świadkowa odbierała kartki z życzeniami i z kasą do ładnego koszyczka, bo u nas nikt nie daje kasy w kopercie tylko włożoną w kartkę, a kartki często różne, pudełkowe, w pudełkach i do małego pudełka nie zmieściłyby się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opiekun pudełka...no az oplułam monitor;) Tym pseudo pannom młodym calkiem już w dupciach się przewraca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedowiedząca
szukaj, szukaj szczęścia... lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast pudełka, kup dużą papierową torbę, taką w jakie pakuje się prezenty, z uszami z tasiemki, albo sznurka. Bardziej praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba z miesiąc szukałam fajnego pudełka w sklepach stacjonarnych i nic... były tylko papierowe z jakimiś wstążeczkami i koronkami, które kompletnie mi się nie podobały ;/ widziałam na allegro drewniane pudełka ślubne z grawerem, ale nie pasowało nam do naszego stylu wesela (ok 100 zł z kosztami wysyłki), dołożyliśmy niecałe 50 zł i zamówiliśmy u dziewczyny, która ręcznie maluje pudełka. zamówiliśmy motyw boho ( z kwiatami jakie miałam na ślubie) i bardzo nam się podobało!! wszystko do siebie pasowało. szczerze to lepiej dopłacić trochę więcej i mieć problem z głowy. podaje Wam linka do tej dziewczyny www.katarzynatrochimiuk.pl ponoć z polecenia może dać jakieś obniżki ale nie jestem pewna ;) Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykonujemy: pudełko na koperty, pudełko na obrączki, topper na tort, pudełko z prośbą o świadkowanie, pudełko z prośbą o błogosławieństwo, pudełko dla rodziców, księga gości weselnych, podziękowania dla rodziców, tablice rejestracyjne, balony, baner ślubny itp. Zapraszam https://www.facebook.com/drewnianeinspiracje.decoren/ lub www.decoren.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu Chryste, specjalne pudełko na koperty jeszcze, was to już kompletnie pogrzało z tymi ślubami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×