Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chusta do noszenia jaka

Polecane posty

Gość gość

Chcę kupić chustę dla dziecka. Możecie coś polecić? Lepsza tkana, czy może elastyczna? Może znacie jakieś dobre sprawdzone firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehm, sorry, temat bez myślnika wygląda idiotycznie, ale cenzura na kafe zobowiązuje ;) mam nadzieję że wiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez sie zdziwilam czemu ty chcesz jaka w chuscie nosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko, ale się uśmiałam. Właśnie sobie wyobraziłam jak ty z tym jakiem w chuście popylasz po ulicy XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja - autorka. Jak zobaczyłam w jaki sposób kafe to opublikowała to też oczami wyobraźni widziałam jak popylam z jakiem po mieście. Ale do rzeczy: ktoś coś doradzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może w zoo popytaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmiaca
to zalezy w jakim wieku dziecko i ile wazy. elastyki sa dobre na poczatek ale szybko dzieci sie robia na nie za ciezkie i trzeba przejsc na tkane. moja cora ma 4 mc i zaczynamy przygode z chusta. ja kupilam tkana lenny lamb. tez zglebialam fora jaka najlepsza, ale duzo bylo wypowiedzi ze najlepiej kupic taka jak nam sie podoba bo na poczatku ciezko wychwycic roznice miedzy taka za 200 a 400 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chciałabym używać chusty już od początku, ale chyba jak tkana ma starczyć na dłużej, to chyba lepiej w taką zainwestować... Nie chcę kupić jakiegoś badziewia, ale też nie uśmiecha mi się dać 400 zł za kawałek szmatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tkaną tylko i wyłącznie:) Kupowałam z firmy Storchenwiege....rewelacja...jedna wiązana , druga kołkowa...kółkowa zdecydowanie pobiła wiązaną...REwelacja...polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam nati baby tkana. Jest to dobra firma, polecana przez mamy. Dobrze kupić używana bo jest już złamana i lepiej się dociąga i jak masz możliwość idz na jakieś szkolenie z wiązania. To ważne by dziecku krzywdy nie zrobić chociaż wiele mam próboje wiązać samodzielnie i to widać odrazu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przeczytałam: chusta do noszenia jajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można też skorzystać z porad doradcy noszenia dzieci w chustach - poszukajcie w internecie. Firmy: Natibaby, LennyLamb, LittleFrog, Storchenwiege to dobra inwestycja. Tkana lepsza. Elastyczna spłaszcza dziecko ;/ niby krzywdy nie zrobi, ale dziecko nie ma prawidłowej pozycji w chuście. Dodatkowo do chusty są instrukcje. Jak jej nie zrozumiecie to poszukajcie doradcy lub warsztatów (z tym ciężej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza jest tkana :) sama uzywam caly dzien prtawie maly w niej spi ja sprzatam chodze na spacery itd :) jedyne co to nie gotuje bo sie boje. Zaluje ze przy starszym nie uzywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
a latwo sie ja zakalda? ile wasze chusty kosztwaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja NatiBaby używana -140 zł. Warto iść na jakieś warsztaty gdzie pokazą Ci jak PRAWIDŁOWO wiązać chustę. Zawiązać byle jak z pomocą instrukcji potrafi każdy, tylko potem chusta źle podociągana, dziecko wisi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym się różni chusta tkana wiązana od kółkowej? Oczywiście poza różnicą w wiązaniu. Czy ma to jakieś znaczenie jeśli chodzi o wiek dziecka, wygodę w użytkowaniu itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I do jakiego wieku tak realnie nosiłyście dziecko w chuście? Jest sens nosić np 2-latka w chuście (zamiast nosidełka, na jakiś wycieczkach jak się dziecko zmęczy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tymi chustami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wygląda kwestia obciążenia kręgosłupa? Ja mam nosidełko, które odciąża kręgosłup i małego się rewelacyjnie nosi. Ale zastanawiam się nad chustą, tylko boję się właśnie tych obciążeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doprawdy, powinnaś więcej myśleć przy pisaniu, autorko tematu. Odnośnie sedna sprawy, to jaków się nie nosi bo są od urodzenia gotowe do samodzielnego stania i szybko uczą się przemieszczania, jak zresztą wszystkie zwierzęta kopytne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleś Ty dowcipna :D ok, temat wygląda dziwnie, co sama autorka przyznała, ale jakbyś czasem próbowała coś sensownego napisać na tym forum to byś się zorientowała, że nie da się używać innych znaków niż litery. Pewnie temat miał brzmieć chusta - jaka? Mnie też kiedyś taki bebok wyszedł, chciałam dać myślnik, nie udało się, więc dałam kilka spacji zamiast. I efekt wyszedł podobny :/ Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie udzielaj się, bo temat jest akurat bardzo ciekawy i sama przymierzam się do kupienia chusty i czekam, aż ktoś coś sensownego napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po cholerę ci chusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do noszenia dziecka, jak sama nazwa wskazuje. Słyszałam o chustach same dobre rzeczy, ale jest ich sporo na rynku, a chcę kupić coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×