Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

12 dzien cyklu

Polecane posty

Gość gość

odbylam stosunek przerywany z chlopakiem w 12 dniu cyklu. sluz w tym dniu nie byl obfity, ani czysto bialy, takie zwyczajne uplawy. czy jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze ? cykle mam zazwyczaj 29,30,31 dni. dodam, ze chlopak sie pilnowal i na pewno we mnie nie doszedl (o preejekultacie wiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wie cos ktoras z was na ten temat ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi32
Zawsze istnieje taka szansa, chociażby ze względu, że ten preejakulat może przetrwać do płodnych dni. Możesz jeszcze zapytać lekarza na stronie wpadka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, jesli stosunek byl przerwany w odpowiednim momencie to nie masz szans na ciaze,a preejakulat daje szanse na ciaze 0,08%, poczytaj sobie w necie, tak naprawde nikt nie zaszedl w ciaze poprzez preejakulat ale badania wykazuja ze jakies tam plemniki sa w nim zawarte. jednak szanse rowna 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 dzień cyklu...mogły to już być dni płodne, więc prawdopodobieństwo ciąży jest. Niewielkie ale jest. Wyznaczaj sobie je dokładniej a będziesz wiedzieć w które dni jest możliwość zapłodnienia. Możesz sobie kupić mikroskop owulacyjny np Afrodytę do pomocy. Tutaj masz też filmik, w którym jest pokazane jak badać śluz: https://www.youtube.com/watch?v=G23OWzrN0zQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×