Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiernyyy

zdradziłem żonę...

Polecane posty

Gość niewiernyyy

jesteśmy małżeństwem 17 lat, spędzamy ze soba dużo czasu, mamy wiele wspolnych pasji, jesteśmy idealnym małżeństwem tworzymy fajną rodzinke, w zeszla sobote miałem kiepski dzień, problemy w pracy...moja zona była poza domem kolezanka z pracy wpadła do nas ze swoja corka,która przyjaźni sie z moja, one bawiły się na gorze, my pilismy wino no i się stało pocalowalam ją a raczej ona mnie potrafiłem się powstrzymać dla mnie to już była zdrada, bardzo kocham moja zone,boję się ze córka widziala nasz pocalunek niewiem co zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiernyyy
Teraz to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiernyyy
Niestety prawda...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posłuchaj, jak żałujesz i wiesz, że nie mógłbyś tego powtórzyć, to na taką 'zdradę' można przymrużyć oko (inicjatywa wyszła od niej). Tylko tak jak wyżej, nie pij. Skup się na rodzinie i nie zadręczaj się. Żonie nie mów !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiaty , na kolana , szczere przyznanie się i masz szansę . Tylko niech córka bawi się z inną koleżanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiernyyy
Staram sie, ale gdy żona się przytula czy cos to dziwnie się czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jeden stary dziad łapie z doopę, albo cyca koleżankę w pracy, to też zdrada? Ogarnij się, byłeś pijany i praktycznie do niczego nie doszło, powstrzymałeś się przecież!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale lepiej żeby żona dowiedziała się od Ciebie niż od córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiernyyy
Powstrzymalem sie, ale muszę jakoś powiedzieć sobie niechcę jej stracoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radze ci dobrze nie mow. Tylko sie niepotrzebna afera rozpeta. Przeciesz kochasz zone i jak widac bardzo zalujesz, ze to sie stalo. A skad twoj strach ze corka widziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz, ale pamiętaj, raz stracone zaufanie bardzo trudno odbudować ! i co ważne, oddajesz cały swój los w ręce własnej żony. Wiesz, musisz to trochę na zimno przerachować. Moim zdaniem, sytuacja która cię spotkała jest zbyt mała na takie ryzyko. Mówi się, jak kocha to wybaczy, ale to tylko czcza gadanina, teoria, a życie robi swoje, jaka jest twoja żona z charakteru? Będzie wstanie sobie z tym poradzić? Dla niej taka błahostka może być ciosem w serce nie do udźwignięcia na dłuższą metę. Zastanów się nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiernyyy
Wczoraj wieczorem, gdy odprowadzalem córke do spania to powiedziałam mi coś takiego 'tatusiu nie daj się sprowokowac przecież masz la' po czym się do mnie wtuliła i zasnela...czuje się tak podle, najgorsze jest to ze nie potrafię iść z zona do lozka mam jakiś dystans...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiernyyy
No wlasnie moja żona jest spokojna, bardzo wrażliwa, boję się ze ja zranie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile corka ma lat? Po tym co tu piszezs ty mysle ze nawet jak cos tam widziala to i tak nie powie bo boi sie o wasze malzenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiernyyy
Ma niecale 13 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to juz wiele rozumie, nawet mniejsze dzieci rozumieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiernyyy
Wiem wlasnie, za każdym razem jak córka z żoną są same boje się ze ona dowie sie prawdy, może lepiej gdybym spał na kanapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13l.nie zna ani nie uzywa takich slow jak sprowokowac...chyba masz bujna wyobraznie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przelec te kolezanke - pamietaj zyjesz raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie róbice z 13latek upośledzonych :O sprowokować to normalne słowo i byłoby dziwne,gdyby 13latka go nie znała. Może jest oczytana i inteligentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disko bzndźo
zdradzilem zne i co i sam tego chcialem! pojechala suka na innym bacie czy ty zapragnales innej cipki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nędzna prowokacja jakiejś baby-mitomanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disko bzndźo
ty poj***e, wiesz co bedzie jak jeszcze raz dopuscisz do wina i dzeci bawiacych sie na gorze? wezmie ci do geby i nie bedziesz potrafil odmowic! ochlon i podaj do buzi swojej kobiecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córki koleżanki mają takie kobiece kształty boję się, że żona się dowie wydłubię sobie oczy, żeby nie być posądzonym o zdradę wzrokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×