Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiking z Monty Pajtona

zakochałem się normalnie i na zabój

Polecane posty

Gość gość
Odwalcie sie od Oreo po pierwsze bo pierwszy mu jade juz od rana:-P A po drugie bo jestescie kmioty i te teksty sa dla takich jak Wy. Oreo jest nieco madrzejszy jemu trzeba prawde bo prawda boli a nie ...ty taki i owaki wiec wypad:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wprowadzenie możliwośc***isania pod pomarańczowym gościem uważam za jeden z większych błędów ludzkości, tuż obok komunizmu i broni jądrowej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ajron zakochuje sie w kazdej nawet w takiej co mu pokaze na ulicy faka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj misiaki, misiaki, jakie wy jesteście głupiutkie :) Nikomu nigdy nie przyszło do głowy, że to celowe zagrania, robione całkowicie pod publiczkę? P. to człowiek o życiu, którego pozazdrościć może mu 3/4 z was, z kochającą rodziną, dobrą pracą i kompletnie poukładaną strefą prywatną. Wszystkie te teksty o zakochiwaniu, pierdzeniu czy braku tego i owego miały na celu jedno - wydębienie zdjęć cycków i innych elementów anatomii naiwnych kafeteriuszek. Koleś ma zwyczajnie gadane jak mało kto, gra wami jak maleńkimi laleczkami, skaczącymi w rytm wybranej przez niego melodii :) Zauważcie proszę, jak nerwowo podrugują niektórzy za każdym razem jak tylko pojawi się jakikolwiek jego wpis (nie liczę tu oczywiście miliona teorii spiskowych, widzących go za każdym rogiem i w każdym opakowaniu jogurtu). Zaraz odzywa się krzyk, piana występuje na wykrzywione z wściekłości usta, leci tysiąc dwieście epitetów. A jego już dawno nie ma i tylko wy bijecie pianę. Zostawiam to do przemyślenia, bando głuptasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ajron,powinieneś pisać książki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ajron masz gadane ale i nudne zycie i wile kg nadwagi i brzydki ryj ot cala prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałeś (-aś) go tak na żywo? Wiesz, jak wygląda naprawdę? Wiem, że nie, więc nie sil się nawet na odpowiedź. No i żeby nie było - nie jestem Ajronem (nawet pewnie nie wiecie tępe bałwany jak on ma na imię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi przyszlo bo tez tak robie:-D A ja sie czepiam On wie czemu ale i tak Ci kibicuje;-):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a mać,ja też Ajronem nie jestem a lubię go czytać,bo umie składać zdania i z reguły ma coś do powiedzenia,a nie rzadkie g***o jakie płynie z ust większości trolli tutaj:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie jest Ajronem bo Ajron nie istnieje A moze kazdy jest Ajronem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy kto tu jest od lat jest przegrancem Niestety taka prawda Gdyby czlowiek mial inne zajecie,normalna zone i zycie to nie spedzal by tu czasu Tutaj sa sami zyciowi nieudacznicy ktorym nie chce sie ruszyc dupska i zmienic zycia Nie tlumaczcie sie ze piszecie tylko w pracy- widocznie macie beznadziejna prace i jedyne co was trzyma to fakt ze dostajecie te marne 3 tysiaki Zero rozrywek zero hobby i zero przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to wyżej napisał gość który ma w ch*j ciekawe życie i w piątkowe przedpołudnie musi koniecznie poczuć się lepszy od bywalców:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozyyybany jakie trzy? dwa tysiaki:-D masz racje a jestesmy zwyklymi smiaciami,s****wem ktore powinno zdechnac a zwloki winny zostac zbeszczeszczone i oplute. Jestesmy glupi,,ciemni i mamy ujowe malzenstwa ale kuzwa to nie nowosc!! Kazdy to o sobie wie tylko udaje,ze jest inaczej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem bezrobotny,nygusy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalem ze siedzenie tu latami swiadczy o totalnym przegranstwie To ze ktos czasem zajrzy albo wpadnie zobaczy jakie tu zyeby i ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to sobie tłumacz,wałkoniu:classic_cool: mam pewność,że twoje "wpadanie" polega na gorączkowym wciskaniu F5 co chwila:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najbardziej leje jak czytam gdzie to nie byli i ile to nie zarabiaja wlasnie:-D Zrozumcie,ze tu sa debile takie jak ja i wy i do tego biedaki,normalny czlowiek sie tu nie zatrzyma,nie ma szans. Pisalem juz,ze kiedys pokazalem te forum znajomym a Oni mnie wysmiali i kazali nigdy nie zagladac bo patologia:-DI maja racje. My to wlasnie z takich familokow jak janusz pisal,gowno z lajnem i nie ma co udawac inaczej bo i tak sie pozniej okazuje jak jest naprawde. Przykro tylko,ze niektorzy naprawde latwo nie maja:-( I choc troszke chca miec lepiej nawet tylko tu,tak nie powinno byc no ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tego ze zarabiasz 5 tys jak rzygasz ta praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ajron nalezy wlasnie do takich przegrancow Niby sie chwali jak to ma dobrze a mimo to siedzi tu bez przerwy udajac ze to nie on Jezdzi tym metrem i fantazjuje ze jest managerem i laski za nim sikaja Tak naparwde to gruby przegraniec niezadowolony ze swojego nedznego,smutnego zywota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak to dlatego chyba powinno sie dac spokoj co?Co za duzo to niezdrowo Ludzie czasem biora do siebie nawet to co na forum,taki janusz np:-D Jemu akurat mozna do woli ublizac:-D Bo ze ster**** juz nic nie bedzie ale dla mlodszych jest szansa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ajron jakich ty masz znajomych???? Te kobiety z metra co sie do ciebie usmiechaja? Czy Janusze Dusze? Kiedy ty byles w pubie chlopie? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy on był, to nie wiem, ale ja w zeszłą sobotę. chociaż nie, wtedy to u mnie chlaliśmy. w takim razie tydzień wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×