Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 30 lat i

Polecane posty

Gość gość

skończyłem średnią, zdałem maturę, przez 2 lata pracowałem na produkcji w fabryce teraz siedze w domu przed kompem albo TV, mieszkam z mamą, utrzymuje się z renty 900zł/m , mama mi pomaga czasami wypije, pale nałogowo mam prawko, ale samochód sprzedałem bo zbieram na nowy a tamten juz sie posypał nie byłem w stanie go naprawić chociaż znam sie na tym i pracowałem na stażu pół roku w warsztacie obecnie szukam pracy ale mam lenia w doopie i mi sie nie chce czy mam depresje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co robiłeś przez 9 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po maturze poszedłem na studia ale po 2 latach zrezygnowałem bo sobie nie dawałem rady potem pracowałem 2 lata, ale zostałem zwolniony z powodu przesytu pracowników od tamtego czasu zwątpiłem i nic nieszukam, czasami udało mi sie załapać na jakąś krótką robote ale to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkasz na wsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel345345
ja myślę, że potrzebna Ci kobieta która kopnie cię w tyłek ku lepszemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mieście niedużym taa... tylko jak ja ją spotkam jak siedzę w domu prawie cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel345345
wyjdź do ludzi, nie wiesz ile szans jest wokół Ciebie, a nie dowiesz się póki nie zaryzykujesz. Możesz całe życie żyć w lęku, albo spróbować coś zmienić, wóz albo przewóz. Jeden dzień może zmienić całe Twoje życie. Warto dać sobie szansę i być otwartym na nowe doświadczenia. Daniel 26l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok dzieki za rady, tylko nie wiem do kogo mam wyjść i gdzie troche cieżko sie odnaleźć w jakimś towarzystwie po tak długiej wegetacji a znajomych mam mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×