Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość olapretty

rzucił mnie chłopak

Polecane posty

Gość olapretty

Hej. mam na imię Ola i od 1,5 roku byłam z Maćkiem. jakoś 2 tygodnie temu ze mną zerwał i jestem w totalnej rozsypce. pokłóciliśmy sie bo stwierdził że go katuje pisząc do niego 10 smsów dziennie, ale i tak wiem że mnie kocha i myślę ze jakby odpoczął ode mnie to by do mnie wrócił.. ale nie mogę sie powstrzymać żeby do niego nie napisać ani nie zadzwonić co mam zrobić żeby nie myśleć ?

Gość gość
Katujesz 10smsami? :o jak ja mialam 18 lat pisalam do mojego ówczesnego chłopaka ok 100sms dziennie (on do mnie też) :D z obecnym wymieniam ze 2 dziennie czasem wcale. Zrób cos dla siebie, moze jakies zabiegi kosmetyczne, korzystaj z pogody- spacer, rower, rolki. Umów sie z koleżanka, odwiedz rodzinę, poświęc czas rodzicom na pewno bedzie im miło:)

Chyba masz za mało zajęć ;). Zajmij się czymś i po problemie.Kiedyś facet mnie maltretował smsami i nawet gdy się kapałam to uważał,że telefon do odpisywania mogę położyć na podłodze obok lub na sedesie :O

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować