Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość galakt

mam zdradzić żonę?

Polecane posty

Gość gość
To ohyda zdrada!!Po latach będziesz żałował!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luckeyluckey
Chłopów nie zastanawiają się i nie słuchaj tych BAB tu na forum.One będą odradzać a wiesz dlaczego?Bo same chłopom nie dają i same się boja ze będą zdradzona.Ja swoja zdradzilem 2 miechy temu.Ta nowa młodsza odemnie jest fantastyczna.Seks uprawiany kilka razy w ciągu nocy,a przy tym jest bardzo zaangażowana.Juz na drugim spotkaniu spełniła moje wszystkie fantazje erotyczne do których nie mogłem zony przekonać przez 17 lat.Nie żałuje.Nie będę cierpiał przez ciągły "bol"głowy zony.Śmiało chlopie i nie słuchaj tych rad moralnych za kompleksu innych babsztyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>To ohyda zdrada!!Po latach będziesz żałował!!! << Ohyda to olewanie potrzeb meza. Taka baba ne zasluguje na nic innego niz poroze i w dodatku jeszcze na HPV czy cos w tym rodzaju przyniesione od przypadkowej d****** A lepiej zalowac za grzechy niz zalowac, ze sie nie grzeszylo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luckeyluckey
Do Rescator555 Przyjmij 5-tle odemnie.Takie SA kobiety.Zaluja swoim mężom a później płacz.Natury się nie oszuka.Mężczyźni maja większy popęd seksualny i cos muszą z tym zrobić.I co wy na to zakompleksione kobitki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×