Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swiattoruina

posiadanie facebooka

Polecane posty

Gość swiattoruina

myslicie ze posiadanie facebooka jest komukolwiek potrzebne ?mam facebooka ale jakoś nie dodaje zdjęć bo nie czerpie z tego przytjemności, jak i nie rozmawiam z nikim poprzez portale społecznościowe.Więc po co to komu ?na chwalenie sie swoim zyciem?nie rozumiem ideii facebooka jest dla mnie idiotyzmem ,czyms zbędnym ale bardzo istotnym w życiu innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam takie samo zdanie jak ty. Jeśli ktoś robi w życiu coś ciekawego, jak np osoby publiczne, które angażują się w jakieś projekty, to ma co wrzucać. A pozostali co robią? albo nie robią nic, i mają fb tylko po to,żeby mieć albo wrzucają głupoty znalezione w necie, np śmieszne obrazki czy informacje ogólnie dostępne,żeby cokolwiek mieć do wrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość playstation
gilotyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiattoruina
właśnie to głupota jest .Ci ludzie nie mają zwyczjnie co robić .Chyba tego fejsa usune

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panie [psycholog siedzą na fejsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiattoruina
psycholog też jest kur.a bezsensowny.Po co mi psycholog ? wysłucha mnie tylko wyrazi swoja opinie i bedzie mnie miał w du.ie.Zresztą czego ja oczekuje że sie ze mną zaprzyjazni.?Przyjazn jest po to zeby nie siedziec samemu w domu przynajmniej tak mówił dr house

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadająca
Jak dla mnie facebook jest ważną stroną internetową. Staram się nie zamieszczać tam jednak zbyt wielu informacji prywatnych na swój temat. Np. na facebooku mam założoną grupę, w której jest cała moja klasa. W taki sposób można szybciej dowiedzieć się co było zadane, albo jakie w tym tygodniu mamy sprawdziany,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wklejam demoty lub wiochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×