Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sama Słodycz

Polecane posty

Gość gość

dla mnie strasznie przejaskrawiony serial Roma Gasiorowska-nie lubiłam jej nigdy i teraz nadal nie mogę jej przetrawić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adamczyk , za dużo jego w filmie i serialu Roma ma okropny głos:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chcę przepis na zycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten serial jest TRAGICZNY a ten gowniarz to przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajfun jaka maruda:), za młody na dziadka dorosłej dziewczyny, prawnuczka jaka brzydka, rude i piegowate:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I "Przepis na życie" i "Sama słodycz" są serialami pisanymi przez Agnieszkę Pilaszewską (haha Alina z "Miodowych lat :)), ale jakoś bardziej do gustu przypadł mi "Przepis...", od pierwszego odcinka mnie zaciekawił i obejrzałam wszystkie sezony. Ten nowy serial jakoś mi nie podchodzi i nie zamierzam go oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cale szczescie, ze nie cierpie tego dzieciaka, ktory gra Stasia, wiec mnie nie ciagnie do ogladania tego cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś ten serial nudny , nie może sie rozkręcić. Tak się wiele dzieje a jednak w miejscu stoi.Przepis był o wiele lepszy , obejrzałam wszystkie odcinki po dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak uwarzam.przepis na życie byl taki barwny, wesoly i coś wnosił z kuchni :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepis na życie dużo lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne że świetna Pilaszewska pisze taki chłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zachwalali tego gowniarza a jest tak wredny i bezczelny, ze szok :o. a najgorsze, ze widać, ze on w rzeczywistości tez taki jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi się podoba , przynajmniej coś innego nowi aktorzy, dzieciaki oryginalne, fajnie grają a poza tym to tylko serial - rozrywka więc nie ma co przekładać go na normalne życie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nudny jak flaki z olejem 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, kwestia gustu. Komu się nie podoba nie musi oglądać. Ja uważam, że jest ok. Inny niż większość naciaganych seriali, coś się przynajmniej dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam, że już nie będą emitować tego serialu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo tego chłopca, irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama słodycz Odcinek 10 online: http://www.serial-online.pl/sama-slodycz/sama-slodycz-odcinek-10/ Za namową matki Fryderyk spotyka się z psychoterapeutką (Ilona Ostrowska). Patrycja nachodzi go w mieszkaniu i wprawia w zakłopotanie swoim zainteresowaniem. Jakiś czas później w drzwiach domu Rekruta zjawia się Marta z synem. Staś nie jest zachwycony perspektywą pozostania u taty. Ucieka mu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten serial ma niska ogaladalnosc bo jest nierealny: -asystentka profesora: ma powazna prace wydawaloby sie ze dla inteligentnej kobiety, a jest pusta, i skupia sie tylko na wygladzie, non stop poprawia pomadke na ustach itd. - profesor: osoba tak wyksztalcona a jest kompletnie nierozgarnięty, moglby zagrac w "chlopakach do wziecia" - Staś: juz pomijajac ze jest bezczelny, to wychodzi na to ze madrzejszy od ojca :(, wszystko co robi w tym serialu jest tak przemyslane, ze male dziecko nie wpadloby na takie pomysly ( syt. gdy popsul toner do drukarki, ktory oczywiscie po wlaczeniu urzadzenia wybuchl na asystentke) - watek obojgu dzieci ktorzy chca koniecznie zeby rodzice sie spotkali i nie byloby w tym nic zlego ale zbyt latwo im to wychodzi - Musia- przesadzili z ta postacia, kto obejrzal przynajmniej 1 odc. ten wie o co chodzi ogolnie kobiety w tym serialu zachwycaja sie uroda profesora, a WIDZ ma oczy i widzi ze Adamczyk do przystojniakow nie nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten serial, to katastrofa, mama stasia, nie wiem jak sie nazywa jest odpychajaca....nie lubie jej aktorstwa, niech se idzie do logopedy....stas.....gra z***biscie. Adamczyk.....tak dobry aktor i w takie bzdury sie bawi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roma jest w ciąży, jaka gruba, nogi jak kolumny........:) Dzióbka gra Królikowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×