Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość psiarka

najlepsza sucha karma dla psa

Polecane posty

Gość gość
Trudno powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Ja polecam przede wszystkim sprawdzić skład danej karmy czy faktycznie jest dobrą i godna polecenia, w chwili obecnej podajemy swojemu pupilowi tą

  http://rikoland.pl/pl/p/ROYAL-CANIN-MINI-SHIZ-TZU-ADULT-7%2C5kg/604  moge polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżJerzyk

zdecydowanie karma 77, która łatwo się trawi, a mój Dingo ma po niej lśniącą sierść i dużo energii. na spacerach nie mamy żadnych problemów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

u nas Bozita bez pszenicy, taka zalecil wterynarz dla naszego Mopsa i takiej sie trzymamy, bo jest zdrowy po niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

tez bardzo lubimy bozite bez pszenicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale takie karmy, gdzie masz w składzie prawie samo mięso to są niestety piekielnie drogie. Mnie na przykład nie stać na zakup karmy za 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre karmy suche powinny mieć jak najkrótszy skład a w nim naturalne składniki i jak najwięcej mięsa (żadne 30%). Marki i przykładowe ich konkretne karmy którę mogę polecić:
Wiejska Zagroda kaczka z gruszką (68% mięsa z dodatkiem tłuszczu i oleju z łososia, 32% warzyw, owoców)
N&D dzik, jabłko, dynia ( dużo owoców w składzie, 46% dzika, olej ze śledzia etc.)
Alpha Spirit Free-range Poultry (30% kurczaka, 25% indyka, 20% kaczki, 10% świeżych ryb)
Raw Paleo Adult Medium Beef (wołowina 70%, warzywa, olej z łosoia i ogórecznika)
opcją budżetową ale mimo wszystko z dobrym składem będzie Brit Premium by Nature z jagnięciną i ryżem 

Polecam sobie zajrzeć na stronę sklepu i poczytać składy karm, może też wybrać karmę monobiałkową jeśli pies ma skłonności do alergii. Dobry wybór jest na sklepie Unizoo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×