Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość psiarka

najlepsza sucha karma dla psa

Polecane posty

Gość psiarka

Jaką karmę jedzą wasze psy? Szukam czegoś, co nie zmienia psiaka w poważnego producenta gazu nadziemnego;) Znacie coś godnego polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój pies w ogóle nie lubi suchej karmy, je tylko przysmaki dentystyczne i witaminowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiarka
Nie mam zeza:P Do drugiego, miłego gościa - czyli jada gotowane? Jak mu przygotowujesz jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiarka
No, chodziło mi o "najlepszą dla psa", żeby dobrze się po niej rozwijał i funkcjonował, a nie o markę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyna3333
royal canin, albo purina. W marketach to są wypełniacze, a nie pełnowartościowe karmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiarka
O, dzięki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 0204
Popieram Blondynę. Jest jeszcze mocna "średnia półka" , sporo tańsza - Josera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Je psią karmę w kiełbasie z dodatkiem np. gotowanego mięsa, jajka, czasem sera (lubi i biały i żółty). A także gotowane np. krtanie, podroby, lubi też zupy jak rosół z makaronem, jakieś jarzynowe z wkładką mięsną :) Czasami zje nawet surowego ogórka, marchewkę albo gruszkę. W internecie jest duży wybór karm, są też karmy dla psów na specjalnych dietach (np. nerkowa, wątrobowa itd.). Możesz przejrzeć np. na zooexpress.pl czy zooplus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam psy a co za tym idzie doswiadczenie z roznymi karmami i powiem tak karmilam Acana Royal Hills Eukanuba a na samym koncu z tanszej polki jak np. Purina czy Brit roznicy zadnej w wygladzie szaty u psa kondycji malo tego najlepiej przyswajana z tych powyzszych byla zwykla Purina Belcando :) male kupy siersc OK zadnego smrodu wniosek jak dla mnie ...noe przeplacac za karmy bo sensu nie ma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyna3333
Ja nie radzę eksperymentować z tymi kiełbasami dla psów, to nie ma nic wspólnego z właściwym odżywianiem. Z mącznymi produktami też należy uważać. Makaron lepiej zastąpić ryżem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario_max
Warto wypróbować nowość na naszym rynku - karmy CANAGAN. Składem można go porównywać z produktami Acana i Orijen, czyli jest bardzo dobrze. Fajnie, że pojawiają się nowi gracze w tym segmencie, bo mamy większy wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaca6
Canagan jest jak dla mnie świetnym pomysłem dla ludzi, którzy przykładają wagę do zdrowego żywienia psów. Jest nowy na rynku i bije na głowę popularne karmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marty5
w 100% nie żałuję, że pół roku temu przeniosłem się na Canagan. Karma ma bardzo dużo dobrej jakości mięsa, warzyw i co najważniejsze jest bezzbożowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak kafeteria wystawi wam fakturę za reklamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzi999
jeśli Twój pies ma problem z wypróżnianiem, to zamów mu karmę na www.canivera.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acana to dobra karma, a możesz ją kupić w telekarma.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam ostatnio taką karmę i musze przyznać, ze sprawdza sie całkiem dobrze -> www.canivera.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sądzimy, że jesteś spamówą z tej gooownianej firmy! WYPPPIERDDALAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu psu kupuje ostatnio Frolic z biedronki i wp*****la aż mu sie uszy trzęsą z radości. Wcześniej kupowałam Activ Pet i niezbyt chętnie ją jadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doctor Dog ma bardzo dobrą karmę, naturalną, bez sztucznych składników. Lepiej kontrolować co dajemy psu do jedzenia żeby się jakiś chorób nie nabawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petvita to karma, która uratowała mnie i mojego pieska od jego rewolucji żołądkowych. Co jakiś czas miał takie sytuacje ale po zmianie na Petvitę ustąpiły no i pies przestał się drapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bozita sucha jak i mokra to dla mnie najlepsza karma . Psina jest „zywsza” a dobra dieta to podstawa . Do tego sierść ma lśniąca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 100% to bozita . Moja psinka się nią zajada a do tego ma zdrowy skład .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej gdzie można kupić to bozite? Byłam już w dwóch zoologicznym w moim miasteczku i nie ma jej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój uznaje tylko Bozitę od jakiegoś czasu. Mokrą kupuję innej firmy ale sucha tylko od nich jest akceptowalna. Skład wygląda ok, pies załatwia się prawidłowo, śmiało mogę polecić. Mokrej nigdy nie kupowałam od Bozity bo nie chciałam mu zmieniać tej którą lubi ale chciałam zacząć zamawiać z jednego źródła, macie jakieś opinie dotyczącej mokrej karmy od nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellka898
My z Bozity kupujemy i mokrą i suchą, a ponieważ w Szwecji obowiązują surowe przepisy dotyczące produkcji karm dla zwierząt, Bozita korzysta jedynie ze składników najlepszej jakości - tak jak np. tylko z mięsa spełniającego normy żywności adresowanej dla ludzi. Wykorzystanie jakichkolwiek antybiotyków i hormonów w hodowli zwierząt jest całkowicie zakazane u nich, więc ja mam pewność że kupuję dobre karmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×