Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia555555

Sala bankietowa Białystok i okolice

Polecane posty

Gość Basia555555

Witam. Zastanawiam się nad zorganizowaniem wesela w Trivento www.trivento.pl . Czy ktoś tam organizował wesele albo był gościem i może mi coś powiedzieć na temat tej sali? Dużo słyszałam dobrego na temat tego miejsca, ale chciałabym usłyszeć więcej opinii. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź, pozdrawiam Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka w zeszłym roku miała tam wesele. Sala bardzo ładna i elegancka, pomieściła około 200 osób. Jedzenie było też bardzo smaczne, porcje duże i ogromny wybór dań na stole. Obsługa sprawna i dyskretna, szybko reagowała na różne prośby. Właściciele sali, to bardzo mili ludzie, myślę że można się z nimi dogadać ze wszystkim, nie robią żadnych problemów. Wybraliśmy tę salę też między innymi dlatego, że oferują pokoje dla gości, a to było dla nas bardzo ważne. Ogólnie wszyscy byliśmy zadowoleni. Jeśli nie jesteś pewna i masz jakieś wątpliwości, to radzę Ci pojechać i porozmawiać z właścicielami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie o sali bankietowej Lech w Białymstoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na weselu mojej kuzynki w Białymstoku w tym hotelu www.hotelcristal.com.pl i muszę przyznać, że świetnie się na nim bawiłam. Mają tam bardzo ładną, przestronną salę, idealną na takie uroczystości. Pamiętam, że wszystko było wspaniale przygotowane, sala, stół były pięknie przybrane, pokoje wygodne i pamiętam przede wszystkim, że jedzenie było przepyszne oraz obsługa bardzo profesjonalna. To miejsce zdecydowanie godne polecenia. Może tam odbędzie się Twoje wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram Cristal na wesele,dodatkowym atutem noclegi gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze odradzam Hotel 3 Trio. Nie mogę się wypowiedzieć na temat organizacji wesela, ale niestety mogę na temat traktowania potencjalnego klienta. Razem z Narzeczonym byliśmy zainteresowani wynajmem sali na uroczysty obiad po ślubie. Spotkaliśmy się z p. Menadżerką, która była wyraźnie zdegustowana faktem, że nie chcemy organizować całonocnego wesela (chociaż we wcześniejszym kontakcie wyraźnie to zaznaczałam). Czuliśmy się jak klienci drugiej kategorii, którym Pani robi łaskę, że w ogóle z nimi rozmawia. Problemem było też ewentualne dostarczenie tortu z innej niż ich własna cukierni - w żadnym innym miejscu nie stanowiło to przeszkody. Po tak nieprzyjemnej rozmowie ani oferta, ani wygląd sali, ani nic innego nie miało znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/. Mają bardzo dużą bazę lokali i usług związanych z weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×