Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przyjaciolkaaa

Termometr bezdotykowy dla maluszka...

Polecane posty

Jaki termometr bezdotykowy polecacie? Ktory najlepszy lub jaki macie chce kupic zeby dziecka nie meczyc tym zwyklym. Orosze o pelne nazwy zebym mogla poszukac na allegro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elektroniczny termometr braun- wklada sie na pare sekund do ucha- jak dla nie ma nic lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termometry bezdotykowe bardzo kiepsko mierzą temperaturę i mają dużą granicę błędu. Lepiej kupić dotykowy taki jaki się stosuje w szpitalach. Ja nadal używam rtęciowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termometr na podczerwień podobno przekłamuje wyniki. Pomiar zależy od wilgotności powietrza, temp. powietrza, kąta nachylenia, a nawet pot może zmienić wynik. Znam osobiście osobę która dziecku mierzyla temp.takim. Wychodziło cały czas 36. Ale ona czuła że dziecko gorące. Okazało się że miało 39 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie duzo ludzi chwali sobie te w szpitalach bezdotykowe co na laser dzialaja czy jakos tak, a rteciowego juz sie nie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nigdy w szpitalu się nie spotkałam z bezdotykowym. Zawsze jest dotykowy przykładany do ucha lub skroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj elektroniczny nie przeklamuje, sprawdzalam, zreszta ja na wszelki wypadek sprawdzam temperatule w obu uszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam microlifa i jest stosunkowo wiarygodny- czasami przekłamuje +/- kilka "kresek". Ja mam właśnie ww bezdotykowy i rtęciówkę na wysokie gorączki. Rtęciówke bez problemu zamówisz na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto kupić NonContact moim zdaniem. Nam w domu bardzo ułatwia, żeby przy trójce dzieci każdemu zmierzyć tempkę szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tora1990
Dużo praktycznych funkcji ma mój termometr nonContact. Zmierzy wszystko od gorączki przez kubek z herbatą a kończąc na temperaturze powietrza, także wszechstronne zastosowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra mierzy od jakiegoś czasu tradycyjnym termometrem Classic tylko że on ponoć nie ma rtęci ale jakąś inną substancję równie czułą. Mam w planie sobie go też zamówić. Taki awaryjny termometr jakby się elektroniczny rozwalił to dobrze mieć imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta51
Cieszę się że kupiłam Mini Temp, mierzy bezdotykowo z paru cm, wystarczy wycelować w czoło i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warta22
Mi kupiono w prezencie jakoś ostatnio Mini Temp bo nam się córka urodziła i powiem że termometr okej, podczerwień ładnie łapie obiekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest zbudowany model nonContact, ładna mocna obudowa, trzy wyraźne przyciski, czytelny wyświetlacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenajj
Kupiłam na początku roku Classic do mierzenia gorączki w domu i sobie radzi fajnie, nie jest tak szybki jak elektroniczne ale za to ten model się nie psuje, bo nie ma co się tu zepsuć – wieczysta gwarancja producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenajj
Kupiłam ostatnio nowy termometr i pierwszy raz w życiu wybrałam bezdotykowy, dokładnie się to zowie Sanity Minitemp – wygodny, bardzo szybki, polecam póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam termometr Classic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarakk
Zamówiłam internetowo Non contact ostatnio i jest super, w końcu mierzenie gorączki u córki nie kojarzy mi się z płaczem, nerwami i traceniem kwadransa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badamy się w domu na Mini Temp i jest szybko, można też nim sobie temp powietrza oblukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małym termometrem z podczerwienią jest mój Mini Temp chyba najmniejszy z tym systemem jaki teraz w ogóle sprzedają, mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atestowany a więc podejrzewam ze dzieki temu dokladny jset mój nonContact :) szybki wygodny, duże ulatwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takim dość małym termometrem z IR jest nasz Mini Temp, jak ktoś szuka czegoś dobrego ale kompaktowego to polecam ten ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować trochę więcej pieniędzy w coś z podczerwienią, ja zamawiałam niemiecki nonContact akurat i sobie chwalę, czas pomiaru jest minimalny, kwestia sekundy dwóch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam i używam Noncontact od paru miesięcy, działa super na pewno szybki i na pewno dokładny, fajna odmiana po latach korzystania z dotykowych modeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tradycyjny analogowy classic xl, gwarancję tu mam wieczystą...gdzie najbardziej trwale cyfrowe to dostają 3-5 lat z tego co widzę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam ostatnio nonContact, bardzo dobry termometr nie robi mi problemów nie zniekształca wyników, podczerwień reaguje w ciągu sekundy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie mi się sprawdza termometr classic xl, wygląda jak te stare rtęciowe z dwiema różnicami – nie ma rtęci w środku więc jest bezpieczniejszy i druga że ma powiększenie na wskaźnik wyniku co ułatwia sam odczyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezpiecznym rozwiązaniem są na pewno termometry bezdotykowe, sama używam niemieckiego nonContact, zapamiętuje wyniki, mam gwarancję na 5 lat, ogólnie jak na razie bardzo go sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takich tańszych ale profesjonalnych i atestowanych termometrów to podpowiem mój Mini Temp. Dałam mniej niż sto złotych, gdzie potrafią kosztować drugie tyle czasami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×