Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przyjaciolkaaa

Termometr bezdotykowy dla maluszka...

Polecane posty

Gość gość
Ja mie jestem zadowolona z bezdotykowego. Zaklamuje temp. Mi wciaz pokazuje temp 36.0 35.8 jak kupilam jakis elektroniczny pod pache to ten pokazuje 36,6 lub cos bardziej zblizonego do normalnej temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie mierzy mi gorączkę termometr classic xl , jest dotykowy szklany, tradycyjny ale nowością jest brak rtęci i fajne powiększenie wyniku, nie trzeba się domyślać jaka gorączka wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radze sobie szybko z termometrem Mini Temp podczerwien jest prosta obsludze, szybko wyłapuje kontakt z cialem albo z przedmiotem np. jak mierze mleko dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam też dobre zdanie o Classic XL . On przede wszystkim jest na gwarancji wieczystej czyli inaczej mówiąc będzie działał zawsze o ile nikt go nie rozbije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam BabyTemp trochę z ciekawości bo jeszcze nigdy nie miałam podczerwieni i jestem zadowolona, bardzo szybkie badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka tygodni przeglądałam fora i sklepy online z termometrami i finalnie postawiłam na Non contact. Mierzy dokładnie i szybko nie mam zastrzeżeń. Podoba mi się też tutaj cała konstrukcja wyświetlacz przycisk – wszystko jest odpowiednio duże co ułatwia uruchomienie badania i potem przeglądanie wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo różnych termometrów jest w zestawieniu na http://rankingtermometrow.pl. Każdy z nich ma swoje zdjęcie plus opis, także wiadomo od razu czym się jeden od drugiego różnić nie musiałam otwierać sobie kilku stron w osobnych kartach tylko wszystko mam podane w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jakbym chciał to nie za bardzo mam się do czego czepić jeśli chodzi o NonContact. Niemiecki profesjonalny termometr, widziałem go już u pielęgniarek i lekarzy parę razy także widać że jest wykorzystywany w służbie zdrowia w Polsce dość powszechnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie BabyTemp jest optymalny przy dzieciach w domu. Zmierzy mi temperaturę ciała ale też jak robię mleko młodszej córce albo kąpiel to bardzo fajnie się przydaje żeby też sprawdzić czy nie podgrzałam jednego i drugiego za mocno ;) Poręczny kształt wyraźny jasny wyświetlacz no i fajnie że jest pamięć wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalii

Mam też BabyTemp i też mi działa bardzo fajnie, wynik jest szybki, dokładny, oby tak dalej to wyglądało ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula
Dnia 18.12.2018 o 15:41, Gość natalii napisał:

Mam też BabyTemp i też mi działa bardzo fajnie, wynik jest szybki, dokładny, oby tak dalej to wyglądało ;>

Jestem bardzo zadowolona z BabyTemp, ułatwia mi życie z niemowlakiem pod jednym dachem...co momentami jest naprawdę trudne zwłaszcza jak maluch ma kolki i nie może spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Tak, też mam BabyTemp i mogę się podpisać pod tym co pani napisała przede mną. :) Bardzo wygodny i wszechstronny termometr, można nim zmierzyć praktycznie każdą temperaturę, na ciele ,na przedmiotach czy po prostu powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuii

Warto kupić zamiast samego gołego termometru dla dziecka zestaw z kompresem mini i termometrem BabyTemp. Praktyczne zestawienie, mogę Wam zagwarantować, że kompres żelowy na pewno się przyda i nie raz będziecie po niego sięgnąć. To bardzo praktyczny element.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Super ofertę ma firma Geratherm. Jeżeli chodzi o urządzenia medyczne, mają również w ofercie termometry bezdotykowe nonContact. Warto sięgnąć po sprzęt, dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×