Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Chlopak spotkal sie z byłą

Polecane posty

Gość gość

Jestem z chlopakiem od 7 mcy ufalam mu, a niedawno odkrylam ze spotkal sie ze swoja byla. Napisal do niej o 2 w nocy na fb i pojechal kilka przystankow do niej, podobno tylko gadali... Twierdzi ze pojechal po doladowanie do telefonu, a ze ona tam mieszka to jakos tak wyszlo, ze do niej napisal i sie spotkali.. Nie jestem glupia, nie kupuje tego, zastanawiam sie tylko czemu to zrobil, czemu sie z nia spotkal? On nie umie mi wytlumaczyc... Boje sie ze cos do niej czuje, mimo jego zapewnien, ze nie i ze tylko ja sie dla niego licze.. Powiedzial mi ze moze nie docenial mnie, ale ta sytuacja mu uswiadomila ze moze mnie stracic i juz nigdy mnie nie oszuka.. Wybaczylam mu, minelo juz ze 3 tyg od tej sytuacji ale ja mam jakies schizy, ciagle o tym mysle, wszystko co on mowi zaczynam analizowac, a nigdy nie mialam do tego skolonnosci. Nie wiem co mam robic, mecze sie, ale bardzo go kocham i nie chce sie rozstawac. Boje sie tylko, ze mu juz nie zaufam... Czy gdyby naprawde mnie kochal, to zrobilby to? Czemu nie umie mi wprost powiedziec w jakim celu sie z nia spotkal? Doradzcie cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×