Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dilomaga

Mieszkanie w mdm jak kupic

Polecane posty

Gość gość kasia
Czy trzeba mieć wkład własny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balba1
Jeśli poszukujcie mieszkań z dopłatą MDM, to warto sobie sprawdzić inwestycję Grupo Lar Bliski Tarchomin zlokalizowaną przy ul Kowalczyka 1 w Warszawie. Jest to ciekawe i praktyczne rozwiązanie. Mają tam atrakcyjne ceny. W niewielkiej odległości znajduje się Zalew Zegrzyński, parki i lasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek88
I był ktoś na wizycie na osiedlu Leśny Kwiat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_90
Ja odwiedziłam ich na targach. Są bardzo pomocni również w kwestiach dofinansowania MDM :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo123456
a są jeszcze jakieś wolne mieszkania na osiedlu Leśny Kwiat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arni88
są ale już ostatnie. Dużo więcej na nowej inwestycji LK V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy878787
a Wiadomo coś kiedy powstanie lub jakie ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodowity84
No na osiedlu Leśny Kwiat IV ostro ruszyła sprzedaż mieszkań i segmentów. Z tego co widzę to naprawdę rosną w siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielonka_7
@rodowity84 a korzystałeś z programu MDM przy zakupie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodowity84
Tak korzystałem a co tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielonka_7
sam sobie poradziłeś z "papierkami" czy wynająłeś kogoś do pomocy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw mieszkanie i umowa przedwstepna, z tym do banku. Powiedza Ci jakich dok potrzebujesz i zrobia symulacje finansowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mieszkania z MDM to ostatni moment, więc decyzję trzeba podjąć szybko. Jak już dostaniesz kredyt, to radzę na odbiór mieszkania zabrać z sobą specjalistę. Nowe mieszkania też mają ukryte wady. Lepiej później nie wydawać pieniędzy na ich naprawy. We Wrocławiu polecam solidną firmę http://www.wroclaw.przeglady-budowlane24.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodowity84
pomógł mi deweloper u którego kupiłem mieszkanie. Na osiedlu Leśny Kwiat mamy od tego wyznaczoną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matematyk87
a są jeszcze mieszkania na Osiedlu Leśny Kwiat ? bo słyszałem że schodzą jak ciepłe bułeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagaaabez
ja jestem zainteresowana i wybieram się na dzielnicowe targi północne aby zasięgnąć informacji bezpośrednio od dewelopera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki1411
Witam, mam pytanie. Żeby uzyskać dopłatę najmłodszy kredytobiorca nie może mieć ukończonych 35 lat kryteria te nie są ponoć brane pod uwagę jeśli wychowuje się troje dzieci i wiecej. Obecnie jestem w piątym miesiącu ciąży, to moje trzecie dziecko. Czy bank bierze pod uwagę dzieci już urodzone czy fakt że mają niedługo przyjść na świat też? Nie wiemy czy w takiej sytuacji poczekać z wnioskiem do rozwiązania czy składać można już teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdm_doradca
Witam forumowiczów i forumowiczki ;) Pomogę w otrzymaniu kredytu na mieszkanie na bardzo dobrych warunkach w programie Mieszkanie dla Młodych (MDM) - bez prowizji, z niską marżą i bez dodatkowych kosztownych produktów finansowych. W ponad 90% przypadków jestem w stanie zaoferować lepsze warunki niż te oferowane przez pośredników u dewelopera. Zainteresowanych zapraszam do wysłania maila na mzareba382@gmail.com z numerem telefonu z prośbą o kontakt lub z ofertą z innego banku, jeśli już taką posiadasz - odpowiem, czy mogę zaproponować lepsze warunki. Często uzyskuję oferty o 10-30 tysięcy tańsze od tych jakie otrzymali od pośrednika pracującego na zlecenie dewelopera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesnia888
Kupując mieszkanie na LK można skorzystać ze specjalisty który pomoże przy kredycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawaŁ3
tylko trzeba się śpieszyć bo podobno zostało mało mieszkań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkanka_Leśnego
Kochani polecam się śpieszyć , super inwestycja , czyste powietrze i spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiadomo coś czy na tym Leśnym są jeszcze mieszkania ? chce się tam wybrać w weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zika89
Tutaj https://www.eurostyl.com.pl/osiedlenowyhoryzont.html są świetne mieszkania. Warto je kupić nawet jeśli nie dostaniemy dopłaty z MDM. Są tam ciekawe rozwiązania. Deweloper Euro Styl jest bardzo solidny, więc mieszkania Borkowo są wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrystalBen
ale chyba kawałek do centrum z tego osiedla ? to jest właśnie duża wada bo mieszkanka ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korpo123
z Leśnego Kwiatu też niby kawałek a jadę zawsze w 15 min dojeżdzam na mordor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana_wwa
15 minut to jeszcze nie tak źle, a osiedle pięknie położone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pattdd
no właśnie też mi się tak wydaje i poważnie zastanawiam się nad kupnem tam mieszkania na Leśny Kwiat, tym bardziej że oferują pomoc w papierologii związanej z MDM a mieszkania wyglądają naprawdę ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo852
Dzień dobry czy jest tu może ktoś kto kupił mieszkanie na osiedlu Leśny Kwiat w programie MDM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria Fuz
W Warszawie jest mnóstwo ciekawych osiedli, które wliczają się w projekt mdm. Jednym z takich osiedli jest Leśny Kwiat, które oferuje ciekawe mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×