Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dilomaga

Mieszkanie w mdm jak kupic

Polecane posty

Gość mzareba
Witam, jako doradca finansowy oferuję pomoc wszystkim zainteresowanym uzyskaniem kredytu hipotecznego, również w programie Mieszkanie dla Młodych, w którym pula dopłat jest wciąż dostępna. Zapraszam do kontaktu mailowego mzareba382@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie jednym z najładniejszych osiedli jest Miasteczko Wawer, pod względem lokalizacji i jakości wykonania na mojej liście jest na pierwszym miejscu, mam zamiar kupić tam mieszkanie, okna wychodzą na las, widok z salonu jest piękny, pod blokiem nie ma *****iwej ulicy i do centrum dobry dojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vyktor
no tak ale w mdm już chyba nie kupisz, teraz jest jakiś inny program dla młodych, w każdym razie niedrogie mieszkania można jeszcze kupić na osiedlu Nowy Targówek, to niedaleko nowej stacji metra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mestewka
No właśnie chyba ten program się już skończył. Szczegółów nie znam ale to zagadaj z Eugeniuszem Jaworskim. To pośrednik nieruchomości, on się orientuje w takich sprawach, jest na bieżąco. łap telefon 603 195 624

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Córka rolnika 22
Witajcie Zobaczyłem że piszecie o nieruchomościach i ich sprzedawaniu. Chociaż szukam innej informacji o okolicach Torunia Poszukuję mieszkania na wynajem w toruniu i Twój serwis http://mieszkania.torun.pl mnie wciągnął. Dobrze napisane. Naprawdę fajny wątek. Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy warto brać udział w tym programie który i tak pewnie jest ustawiony.. ja znalazłem super mieszkanko w Krakowie z pomocą biura nieruchomości adc dom i nie żałuję tej decyzji, jestem na swoim i nie jestem nikomu nic dłużny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarioMatek
Z tego co się orientuję, aby kupić mieszkanie w MDM, musi mieć ono odpowiedni metraż, a także cenę za m2. Najlepiej gdybyś poczytała o tym w internecie lub porozmawiała z kimś, kto w tej branży działa od lat. Osobiście poleciłbym ci wybranie się na targi mieszkaniowe jak np. https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/wroclaw/ gdzie będziesz miała okazję poznać aktualne oferty od największych deweloperów, a także możliwość rozmowy z ekspertami w tej dziedzinie. Myślę, że do zakupu mieszkania trzeba się dobrze przygotować, aby w późniejszym czasie nie żałować takiej inwestycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×