Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Badanie u lekarza medycyny pracy :(

Polecane posty

Gość gość
Znajoma poleciła mi http://kolmed-swidnica.pl/ . Szukałam sprawdzonego lekarza, żeby właśnie uniknąć sytuacji jak ta opisana przez Ciebie. Wszystkie badania do pracy poszły szybko i zgrabnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie trochę asertywności u tych lekarzy. Lekarz medycyny pracy ma tylko zbadać to co jest związane z pracą. Jakby była potrzeba dla danego stanowiska zbadania genitaliów to na liście lekarzy powinien być urolog lub ginekolog. Do badania kręgosłupa nie trzeba ściągać majtek, tak samo do badania węzłów chłonnych (majtki nie są ze stali i dostęp do pachwin jest). Lekarz w ramach profilaktyki może coś zaproponować np. badanie piersi, ale tylko zaproponować, a nie uzależniać od tego podpisanie badania. Jak się stawia to żądanie listy badań na dane stanowisko - jak nie ma na liście tego co chciał wymusić to oskarżenie o molestowanie - szybko podpisze lekarka lub lekarz te papiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To właśnie spokojnie możęcie się udać do http://www.medis.pl/kontakt.html to jest jak najlpesze miejsce do tego, aby wykonać wszystkie badania i mieć spokój i normalnie pracować. Krótkie terminy, miłe osoby począwszy od recepcji, a skończywszy na lekarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompleksowo medycyną pracy zajmują się w http://wwww.medycynapracybielsko.pl/ i to jest uważam bardzo dobre miejsce do tego, aby po prostu sprawnie wszystko ogarnąć, porobić badania i po prostu iść do pracy. Polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do każdego rodzaju pracy sa zlecone odpowiednie badania. I tylko takie badania powinien wykonac lekarz medycyny pracy. Ja byłam w http://przychodniaatut.pl/ i jako ze mam prace siedzaca przy biurku mialam wykonane tylko podstawowe badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania medycyny pracy wcale nie są straszne, to zwykła formalność, pobór krwi, badania wzroku (jak praca przed komputerem) i zwykły wywiad w gabinecie lekarza, który trwa 2 minuty. A jak ktoś nie wie jak takie badanie wygląda, warto poczytać: http://cowidze.pl/medycyna-pracy-jakie-badania-wstepne-okresowe-wykonuje-sie-dla-pracy-biurowej-jakie-na-stanowiska-kierownicze-a-jakie-dla-kierowcy i lepiej nie wierzyć w te wszystkie bzdury, co to na takich badaniach robią. Jeżeli podobne sytuacje miały miejsce, to były to wyjątki, możliwe, że trafiło się na lekarza buca, albo jeszcze inne podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariiiisaa

Jak pójdziesz to konkretnej przychodni, gdzie zależy im na pacjencie to takie badania wykonuje się bardzo szybko. Tak samo odnośnie wyników. Od siebie mogę polecić przychodnię gdzie wykonywałam już takie badania kilkakrotnie. Przy każdej zmianie pracy, szłam do nich. Zależało mi na czasie a u nich jak zwykle sprawnie i konkretnie. Polecam www.przychodniaatut.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota89

Ja mogę polecić bardzo dobrego lekarza medycyny pracy w Bielsku w Centrum Medycyny Prac na Powstańców Śląskich 8. 

Centrum Medycyny Pracy w Bielsku-Białej przeprowadza badania wstępne oraz okresowe wymagane na konkretnych stanowiskach.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Znam ten gabinet i wiele razy korzystałam z ich usług jeżeli chodzi o badania z zakresu medycyny pracy. Do tego gabinetu można szybko się zapisać i nie czekać w zbędnych kolejkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Ja jak mieszkałam w Nowym Targu to bardzo często korzystałam z usług lekarza medycyny pracy w tym punkcie  www.medycynapracy-zakopane.pl.  Zawsze chwaliłam sobie to miejsce bo nie było nigdy problemu z zapisem i kolejkami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

ja szybko zapisałam się  do NZOZ Centrum Medycyny Pracy w Bielsku-Białej - zapisali mnie szybko i z tego faktu jestem najbardziej zadowolona - wiec polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Znam ten NZOZ w Bielsku Białej i również polecam bo można się tam szybko zapisać bez zbędnych kolejek.  Lekarz całkiem spoko  i przeprowadził badanie tak jak powinno być. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka33

W Warszawie mogę Wam śmiało polecić przychodnię MediVita na Mokotowie. Ja tam załatwiłam wszystkie formalności związane własnie z medycyną pracy. Ekspresowa obsługa w przyjemnej atmosferze. Wszystkie formalności ogarnęłam w 1 dzień 🙂 Bardzo mili lekarze, pełna diagnostyka i otrzymanie zaświadczenia. Bardzo wysoki poziom świadczonych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

Kiedy mieszkałam  w Zakopanem i tam pracowałam to musiałam przejść badania z zakresu medycyny pracy i tam wszyscy polecają ten gabinet  -Gabinet lekarski i medycyny pracy - Janusz Kaliski. Ten gabinet znajduję się na  Kazimierza Przerwy-Tetmajera 23 i można dzwonić  pod ten numer 509 961 365. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamm

Zobacz sobie tutaj jest cała rozpiska, ile kosztują takie badania medicenter.pl/cenniki/cennik-badan-medycyny-pracy/ . Wszystko zależy od tego, gdzie będziesz pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×