Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagodka74

40 lat minelo...i co dalej?

Polecane posty

Gość jagodka74

czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka74
czesc kobietki, jestem sobie mama 4 dzieci i zona zarazem. Starszy syn ma 7 lat. A moja trojeczka maja 4 latka. Zauwazylam, ze zaczynam miec wiecej czasu dla siebie, choc jeszcze wszedzie glosno po katach. Dzieciaczki chodza do przedszkola tylko na 3 godziny dziennie... Glownie mi chodzi o to ze chcialabym isc do pracy za jakies 2 lata (jak tylko wszystkie dzieci pojda na caly dzien do szkoly)na pelny etat. Problem w tym, ze ja jestem tylko po maturze i nie mam zadnych doswiadczen zawodowych. Mieszkam w USA od 25 roku zycia ale papiery dopiero dostalam po malzenstwie czyli mialam jakies 32 lata. Ogolnie nie narzekam finansowo, maz pracuje i utrzymuje rodzine. Jak pamietam zawsze marzylam byc policjantkom, teraz to tylko marzenie poniewaz tu limit wiekowy jest do 35 lat. Zawsze mialam ten meski gen w sobie i lubilam meskie wyzwania. Po dzis dzien figure mam nie naganna i cwicze boks 4-5 razy w tygodniu. Czy mozna zaczac kariere w pracy po 40tce nie majac zadnych doswiadczen zawodowych? Ja nie czuje sie na az tyle lat mam duzo energii, no ale numer to numer. Poradzcie, co byscie zrobily bedac po maturze, po 40tce, dzieci pomalu zaczynaja pelny etat szkoly, a wy nie majac doswiadczen zawodowych co byscie zrobily? Ja nie chce siedziec w domu, chce pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszła bym do szkoły , kurs , przetrzepałabym neta , być tam gdzie są skupiska ludzkie i coś się dzieje , ogłoszenia itp.. tylko jest jedno "ale" ma się ponad 40 a są takie po 20 iluś i lepsze wykształcenie , wolne itd.. hmmm jak tu zamienić się wiekowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka74
Zaczynam juz pomalu myslec o swojej przyszlosci. A wiec jak dzieciaki pojda do szkoly od wrzesnia, mam zamiar zucic sie w wir wolontariuszu. Jes tduzo mozliwosci tuu gdzie mieszkam, wiec pewnie znajde cos dla siebie i w tymm samymm czasie mam zamiar podnosic swoj angielski do przyzwoitego poziomu. Bedzie napewno jakis kurs, ale wolontariat prawdopodobnie da mi pierwsze praktyki. Daje sobie caly okragly rok na samorealizacje, a potem mam nadzieje, ze i praca sie znajdzie, bede sie w koncu obracala miedzy doroslymi ludzmi i robila cos dobrego dla potrzeujacych. mam juz kilka miejsc na mysli gdzie bede skladala podania :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entathasers1984hwzot
poszła bym do szkoły , kurs , przetrzepałabym neta , być tam gdzie są skupiska ludzkie i coś się dzieje , ogłoszenia itp.. tylko jest jedno "ale" ma się ponad 40 a są takie po 20 iluś i lepsze wykształcenie , wolne itd.. hmmm jak tu zamienić się wiekowo Jasne http://l.chananwalia.com/28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uasunerblac1976iholg
poszła bym do szkoły , kurs , przetrzepałabym neta , być tam gdzie są skupiska ludzkie i coś się dzieje , ogłoszenia itp.. tylko jest jedno "ale" ma się ponad 40 a są takie po 20 iluś i lepsze wykształcenie , wolne itd.. hmmm jak tu zamienić się wiekowo Jasne http://nsu.pe/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsranglookbi1984zerhv
czesc kobietki, jestem sobie mama 4 dzieci i zona zarazem. Starszy syn ma 7 lat. A moja trojeczka maja 4 latka. Zauwazylam, ze zaczynam miec wiecej czasu dla siebie, choc jeszcze wszedzie glosno po katach. Dzieciaczki chodza do przedszkola tylko na 3 godziny dziennie... Glownie mi chodzi o to ze chcialabym isc do pracy za jakies 2 lata (jak tylko wszystkie dzieci pojda na caly dzien do szkoly)na pelny etat. Problem w tym, ze ja jestem tylko po maturze i nie mam zadnych doswiadczen zawodowych. Mieszkam w USA od 25 roku zycia ale papiery dopiero dostalam po malzenstwie czyli mialam jakies 32 lata. Ogolnie nie narzekam finansowo, maz pracuje i utrzymuje rodzine. Jak pamietam zawsze marzylam byc policjantkom, teraz to tylko marzenie poniewaz tu limit wiekowy jest do 35 lat. Zawsze mialam ten meski gen w sobie i lubilam meskie wyzwania. Po dzis dzien figure mam nie naganna i cwicze boks 4-5 razy w tygodniu. Czy mozna zaczac kariere w pracy po 40tce nie majac zadnych doswiadczen zawodowych? Ja nie czuje sie na az tyle lat mam duzo energii, no ale numer to numer. Poradzcie, co byscie zrobily bedac po maturze, po 40tce, dzieci pomalu zaczynaja pelny etat szkoly, a wy nie majac doswiadczen zawodowych co byscie zrobily? Ja nie chce siedziec w domu, chce pracowac? Jasne http://www.calloon.com/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie siedzieć na czyims utrzymaniu ale to niestety ma krótkie nogi. Dla włąsnego dobra kobieta musi być niezależna finansowo. Mąż może ci sie znudzić albo zakochasz sie w kim innym, albo on będzie chciał rozstania albo umrze i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siridjelows1979uimjk
poszła bym do szkoły , kurs , przetrzepałabym neta , być tam gdzie są skupiska ludzkie i coś się dzieje , ogłoszenia itp.. tylko jest jedno "ale" ma się ponad 40 a są takie po 20 iluś i lepsze wykształcenie , wolne itd.. hmmm jak tu zamienić się wiekowo Jasne http://url.5base.com/fuKB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Jestem położną i piszę pracę magisterską nt. czynników ryzyka nietrzymania moczu oraz roli położnej w tym schorzeniu. Jeśli któraś z Pań, w wieku od 40 lat, miałaby ochotę odpowiedzieć na kilka pytań, byłabym bardzo wdzięczna. Oczywiście ankieta jest anonimowa.oczko.gif Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odpowiedzi.usmiech.gif https://docs.google.com/forms/d/1yCjrjBEb7Kyi a8Kp9UzGoUaH0t2KGcwZiEAKYec1X-k/viewform

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszesz z u
JAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×