Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość  kobieta  31 lat

Znaczny spadek libido przez ćwiczenia? czy to możliwe? co robić

Polecane posty

Gość gość  kobieta  31 lat

Dużo ćwiczę od jakiegoś czasu. tzn dużo jak na przeciętną kobietę, nie jakoś wyczynowo. zaczęłam niewinnie od pilates, hula hop. potem doszedł aerobik 2x tygodniowo. potem spróbowałam rowerka stacjonarnego ale to nie dla mnie. teraz regularnie chodzę na aerobik 2-3 x tygodniowo po godiznę a w pozostałe dni w domu ćwiczę, czasem jak mam możliwosć to w dzień a przeważnie wieczorem (czasem i w dzien i wieczorem). głównie ćwiczenia cardio na brzuch nogi z internetu takie p o10-20 minut, robię kilka z rzędu zazwyczaj 30 minut. czuję się zmęczona, ale w jakims sensie spelniona po ćwiczeniach, szczęśliwsza - zwłaszcza jak widzę efekty w lustrze i słyszę komplementy.... ALE jest jedno. spadek libido. nawet na całowanie, przytulanie nie mam zbytnio ochoty. kocham męża nie jestem zainteresowana nikim innym. ale seks jakos przestał mnie kręcić, tzn przeszkadza mi to, że nie mam ochoty, nie podoba mi się to, ale jakoś jak co do zego przyjdzie, to nie rogię się wilgotna muszę użyć żelu, nie mam orgazmu, i jego brak mi "zwisa". wolę iść spać. czy to może byc przez wysiłek fizyczny?? taka nagla zmiana dla organizmu to szok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno słowo: testosteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×