Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam dość męża

Polecane posty

Gość gość

Cześć Dziewczyny Mieszkamy z mężem na strasznym odludziu,do najbliższego miasta mamy 30 km,wokół tylko pola.Mamy 3,5 letnią córeczke,.Od początku ja wszysto robie przy dziecku,mąż jedynie kąpal ją przez 3 lata.Rozumiem,że obowiązki domowe należą do mnie,ale na dziecko decydowaliśmy się razem.Kiedy proszę,żeby wziął gdzieś mala,on nie rozumie od czego ja chcę odpocząć.Robie w kkółko tosamo od 3,5 lat,mam jużdość,nie mam nawet z kim porozmawiać.On maprawo być zmeczony,ja nie.Rozmowy,prośby,nie skutkują,nie wiem już jak to rozwiązać.Może macie jakiśpomysł,bo ja już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość numer cztery
zapisz dziecko do przedszkola i idź do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko pozazdrościć tej przestrzeni, ja mieszkam w wielkim mieście i mam tego dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko do przedszkola , ty do roboty i podział obowiązków w domu-zaraz przestanie być zmęczony , a jak nie to POGONIĆ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym psychicznie nie wytrzymała na wsi bez pracy z dzieckiem i bez nikogo, a Twoj maz laski nie robi, sama sobie dziecka nie zrobilas, stawiaj go przed faktem,ze ma zrobic to i to a Ty wychodzisz albo idziesz robic cos tylko dla siebie zeby odpoczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy w uk,mała chodzi do przedszkola 3razy w tygodniu po 2,5 godz,od września pójdzie na6 godz.niestety nie mam prawa jazdy i ciężko mi będzie znaleźć pracę,mieszkamy z dala od miasta.mam juz dość tego,coraz częściej myślę o powrocie do Polski.a do niego nic nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autobusy jezdza, co za problem wiec masz? Nie chce Ci sie pracowac, siedzisz w domu i jeszcze Ci zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat tu na tym odludziu autobusy nie jeżdżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×