Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość super_kochaneczka

jestem singielką i kochanką, dziękuję wam mężatki i dzieciatki

Polecane posty

Gość super_kochaneczka

za to, że wasi mężowie mają super seks ze mną :) wy jesteście od sprzątania, gotowania im obiadków, prania ich brudnych gaci, i oczywiście od marudzenia i narzekania, że wam nic nie pomagają. Nie pomagają bo w tym czasie pieprzą się super ze mną. Ja jestem od super seksu a wy głupie żony od kucharzenia, sprzątania i marudzenia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia z hiv:) i to nie złośliwie ale podobno takie rozwiązłe kobiety powinny bardzo uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękujesz komuś za to, że ktoś inny ma z tobą dobry seks? Hmm... Nie dziwię się, że z takim poziomem intelektualnym masz facetowi do zaoferowania jedynie ciało. Jak wydobywasz dźwięk i zaczynasz tworzyć zdania to wychodzą takie głupoty, że nikt by tego nie zniósł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawijaj dalej d*****,twój móżdżek ma niewiele do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj w klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dawaj mu d**y a ja od tego idioty i lenia odpocznę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moim też możesz to robić tylko pamiętaj że w głowicy nosi miesięczne złogi serka stąd ja przestałam z nim sypiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech sie dupczy z kim chce, pewnie nie ty jedna; ja sie w razie czego tylko o alimenty upomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to my się rozmnożyłyśmy i przedłużymy nasze geny, a twoje zginą bezpowrotnie. Poza tym mamy dzieci, a ty jesteś bezdzietna i na starość zostaniesz sama. Po 50tce będziesz zgorzkniałą babą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale widocznie jestes nieszczesliwa skoro musiałaś na forum anonimowym się dowartościować, nie masz znajomych którym mogłabyś się pochwalić swoimi osiągnięciami?:) a może to tylko twoje skryte marzenie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no trzeba się dowartościować bo najwidoczniej jest tak beznadziejna ze faceci idą ją tylko wybzykać, do stałego związku i pełnej odpowiedzialności się nie nadaje :) No ale takie puste też muszą po tym świecie chodzić, byłoby przecież za nudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejne głupie prowo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja na pewno cię dymałem i było fajnie a głupia żona siedziała w chacie i oglądała ch jak ch*j. Led ty szmato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Led -krnąbrna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×