Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

Perfumy polećcie

Polecane posty

Gość MagdaABCD
Ale z drugiej strony, fiku jest młoda i ma jeszcze sporo czasu by odnaleźć swój gust jeśli chodzi o perfumy. (musze pisac po jednym zdaniu, bo kafe uznała w moim poście coś za SPAM, a ja nie wiem co).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaABCD
Je śli chce sz coś ze śre dniej pó łki, pospr awdzaj zap achy Coty (jest to prod ucent m in zapac hów sygno wanych nazwis kami cele brytów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Naomi Campbell At night EDP oraz jaśminowy Halle Barry, mexx edpjest piękny, ale mała trwałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam inne zdanie, facet, który zna sie an kobiecych perfumach to metroseksualny chłoptaś. Magdo, dziękuję za jakże konstruktywną krytykę :D jak napisałam GUSTUJĘ w takich, nie potrzebuję czasu aby przekonać się do zapachów, które mi nie odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też gustuję w lekkich zapachach. - ostatnio dostałam "comme une evidence" z yver rocher i jest z pewnością bardzo piękny, ale dla jakiś taki zbyt "dorosły" zapach. a ciężkie perfumy to już totalne nie moja bajka - powodują ból głowy i mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka1612
Witam. Paniom (i ich partnerom) polecam Tresor in Love Lancome; zapach nie męczy, jest delikatny, ale nie banalny; rzekłabym, że ciepły, otulający; zapachy szybko mi się nudzą, a ten w/w jest wyjątkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×