Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak osiągnąć orgazm pochwowy

Polecane posty

Gość gość

Tak jak w temacie. Jak się tego nauczyć? Mój "zwykły" orgazm powoli przestaje mi wystarczać. W trakcie seksu oralnego czy też palcówki dochodzę bez problemów ale nie potrafię dojść kiedy mój mężczyzna jest we mnie :( Współżyję od 2 lat i jeszcze nigdy nie miałam orgazmu pochwowego, czy to, że nie miałam go do tej pory oznacza że nie mogę go przeżyć? czy muszę się tego po prostu nauczyć? Proszę o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawca orgazmu pochwowego
daj namiary... nauczę ! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi dawco, tylko jeden osobnik na tej planecie może doświadczać efektów moich ćwiczeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku też nie zawsze, z czasem samo tak wyszło... tego chyba się nie da nauczyć... to tez zależało od wyczucia mojego mężczyzny.. ogólnie efekt był taki, że w tej pozycji udawało nam się razem kończyć... A jak w innej, niestety nigdy się nie udało mimo przyjemności i wtedy tez kończył zawsze ustami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo czasu minęło od rozpoczęcia współżycia do Twojego pierwszego razu w ten sposób? U mnie minęły już dwa lata i nic, zaczynam myśleć, że nigdy mi się nie uda. A tak bardzo chciałabym się przytulić do mojego mężczyzny szczytując... Brakuje mi biskości w tym momencie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to przytulaj pókim gorący malutka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tak bedziesz sie tym zadreczac nic z tego nie bedzie,samo przyjdzie, takie robienie na sile nic naprawde nieda,wazne ze wogole masz masz orgazm i tym sie ciesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 3 lat się kochamy, pierwszy Taki orgazm udało się osiągnąć po pół roku, może trochę dłużej... Nie wiem co Ci doradzić, ale nie trać nadziei, może któraś pozycja Ci podpasuje pod tym względem, że Ci się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest tak, że nie cieszę się z mojego orgazmu. Czerpię z naszego seksu olbrzymią satysfakcję jednak przeszkadza mi nasz obecny schemat: seks, on kończy, zajmuje się mną ustami, ja kończę. Irytuje mnie kiedy np. spotykamy się po dwutygodniowej przerwie, ubrania idą w strzępy, ostry seks i on zasypia z wyczerpania bo nie ma już siły żeby o mnie zadbać, a ja rozgrzana przez całą noc patrzę się w sufit i czekam na swoją kolej do rana :( A przecież mogłabym dojść z nim w trakcie stosunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtrin
kup se dildo o wielkośc***enisa Twojego mężczyzny i sama próbuj szukać nim punktów erogennych w pochwie aż zaskoczysz. Po 50-ciu udanych próbach utrwalisz nawyk takiego orgazmu i później seks z mężczyzną będzie satysfakcjonujący.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdę mówiąc zastanawiałam się kiedyś nad dildo ale zrezygnowałam. Bałam się że nawyk masturbacji uniemożliwi mi osiągnięcie tego samego z partnerem. Na chwilę obecną jestem bliska desperacji więc chyba tego spróbuję.... Czym powinnam się kierować szukając zabawki tego typu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czegoś takiego jak orgazm pochwowy. Wszystkie orgazmy pochodzą od łechtaczki. Najpierw poznaj swe ciało i anatomię a nie liczysz na łut szczęścia. Orgazm jak go nazywasz pochwowy pochodzi albo od pocierania, uciskania "punktu G" który jest niczym innym jak częścią łechtaczki a właściwie dostępem do niej od strony pochwy. Jeśli twój facet ma dużego penisa i wchodzi głęboko to nie masz raczej szans na orgazm tą drogą, chyba ze zacznie wchodzić płytko tak, by drażnić przednią ściankę pochwy. Innym sposobem na orgazm "pochwowy" jest ucisk łechtaczki przez wzgórek partnera podczas stosunku - przy dużym penisie również jest to trudne. Przy grubym penisie podczas ruchów frykcyjnych porusza się kapturek łechtaczki co również może powodować orgazm. I ostatni sposób - uciskanie, skręcanie sutków - najlepiej w pozycji na jeźdźca i wyłącznie w fazie silnego podniecenia - silne ściskanie, skręcanie, czy lekkie gryzienie działa tak jakby była pobudzana łechtaczka co również pomaga w osiągnięciu orgazmu podczas stosunku. Dzieje się tak dlatego, ponieważ kobiety, w odróżnieniu od mężczyzn, posiadają bezpośrednie połączenia nerwowe pomiędzy piersiami a łechtaczką. Zatem powtarzam jeszcze raz: NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK ORGAZM POCHWOWY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebny jest facet .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ja mam powiedzieć? Jestem po 40 i nigdy nie miałam orgazmu w trakcie stosunku. Jedynie podczas pieszczot jego palcami i to nie zawsze. nawet ustami nie jest w stanie doprowadzić mnie do tego. Chyba ze mną coś nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie tak jest jak mowi czlowiek wyzej. Kazdy orgazm pochodzi od lechtaczki lechtaczkowy, pochwowy, analny wszystkie pochodza od lechtaczki ktora jest wtedydrazniona bezposrednio lub posrednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Co ja mam powiedzieć? Jestem po 40 i nigdy nie miałam orgazmu w trakcie stosunku. Jedynie podczas pieszczot jego palcami i to nie zawsze. nawet ustami nie jest w stanie doprowadzić mnie do tego. Chyba ze mną coś nie tak smutas x x to w takim razie ja mam większe szczęście być może trafiłam na odpowiedniego mężczyznę,bo od razu "załapałam" ,szukajcie,razem-bo to cudowne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałeś?hm... ot to się dowartościowałeś,cze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak zwykle znalazł się specjalista czepiający się słówek :O pytając o to jak osiągnąć orgazm pochwowy miałam na myśli właśnie o to jak osiągnąć orgazm w trakcie stosunku. Gdybym zapytała o to jak osiągnąć orgazm, po prostu, pytanie byłoby niejasne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję ten sposób zarabiania, gdyż on naprawdę działa. Proszę wejść w ttp://moneygift.eu/?usr=miro212 (w linku przed dwoma tt dopisz "h") i zapoznać się z treścią. Jeżeli jesteś zainteresowaną osobą, proszę o zarejestrowanie się przez ten link ttp://moneygift.eu/?usr=miro212 (w linku przed dwoma tt dopisz "h") To nie jest żadne oszustwo. Mój znajomy, też jest w tym programie i już po piątym dniu, wpłynęła na jego konto pierwsza wpłata. Na początku można namówić znajomych i kogoś z rodziny, żeby szybko kasa się zwróciła a później samo zacznie się kręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×