Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

musy owocowe w tubkach

Polecane posty

Gość gość
znalazłam te hippy na allegro, ale 90 gramów za ponad 5zł.. powariowali????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam te mamusie" dobre rady" przygotowane na wszystko :) banan nie problem nawet podczas zabawy w piaskownicy, nakarmic w sklepie tez nie, stanie z boku jak jej sie wydaje np zastawi polke z serami bo jej one nie interesuja :) a musy jablkowe to samo zlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa wiesz co? czytaj ze zrozumieniem.. sklep Jula- tam spożywki nie ma.. stałam tam, gdzie nie było nikogo, a mały banana zjadł raz, dwa.. A w dużych sklepach karmię w pokoju dla rodzica z dzieckiem, albo na ławce czy krzesełkach.. Nie zastawiam nikogo. Co do karmienia podczas zabawy w piaskownicy. Uważam, że albo piasek, albo jedzenie. Na podwórko można wyjść po obiedzie, albo przed. A w każdej innej sytuacji (sklep, wyjazd do innej miejscowości itp.) spokojnie banan, kanapka się sprawdzają. I jak pisałam.. przekonałyście mnie. Sprawdzę to gogo. Zobaczę co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt,jak nie zastawiasz spozywki jak to nazywasz to jestes usprawiedliona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne jesteście, nie które oczywiście. Ja daje trzylatkowi kilka razy dziennie owoce teraz kiwi, jabłka, banana, mandarynki, winogrona ..jak co drigi dzień zastapie coś musem, d,ieckp na zdrowa frajdę to jest taki dramat ? Po przedszkolu spragnione jest domu swoich zabawek ciężko by było biegać za nim z bananem, albo miska ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze niektorzycsa super zorganizowani,ale nie ja. Zazwyczaj moje dziecko je zdrowo,tak w 90%przypadkow. Ale np.wstajemy rano z mezem,jak on nje iedzie dopracy i mamy leniwy dzien.dziecko zje sniadanie i nawet np.drugie sniadanie i raptem spontan,idziemy na zakupy,albo spacer,planujemy wrocic na obiad,wiec nic nie biore najwyzej ciastko jakby syn marudzil.i w trakcie wyjscia cos raptem wychodzi,ze mamy poslizg a dziecko glodne,nie wyobrazam sobie za kazdym razem ciagnac kanapke na zapas,albo banana,szczegolnie ze czesto tego banana je w domu do drugiego sniadania. Wiec wygodnie jest mi zajsc do sklepu i kupic mus i bulke,albo nawet serek w tubce,chociaz go nie kupowalam,bo sklad mnie nie przekonal. Ale nawet jak zje ten sam mus,to do powrotu do domu wytrzyma do obiadu. I nie widze nic zlego w.tym,ze go zje. Albo np.jedziemy do tesciow i mimo,ze mielismy wyjsc odbrazu po sniadaniu To znow cos,trzeba cos jeszcze spakowac,cos sprawdzic,a to z pracy do meza zadzwonia by cos zdalnie zrobil i znow.poslizg,znow synek glodny w samochodzie. To sa sporadyczne sytuacje i od swieta taki cos nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te go go są w sklepach e-leclerc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
go go sa też w spar fruciaki czy kubusie sa w każdym większym markecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gogo są w stokrotce ale drogie, ok. 3 zł (dziewczyny tu piszą, że normalnie niecałe 2...) A ktos widział w carefour albo w kauflandzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzię kupiłam, w Piotrze i Pawle, 2,29 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w niedziele kupilam córci mus owocowy z firmy Leon za 1,20 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kosztują w akpolu stacjonarnym? Chodzi mi o gogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko lubi jeszcze jogurt w tubce z Biedronki miami chyba sie nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe, banan problematyczny? i co jeszcze wymyslicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebede dziecka zywila wylacznie bananami,to nie malpa:o kupila te gogo w stokrotce ake on ma bardziej zlozony sklad niz kubus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zawsze to mozna ulepsztc i zrobic z tego fajne jak bajka :) www.youtube.com/watch?v=dwA2eq3m_c0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta banana za kazdym razme bym musiala brac,a w torbie zrobi sie czarny i moze sie pogniesc,a taka saszetke mozna wrzucic do torby czy tez wozka i wozic ze soba i w razie potrzeby uzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gogo w akpolu niecałe 2zł... 1,80 chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
feeee. nie jestem żadną eko wariatką, ale jakbym miała dawać takie coś dziecku to na sam widok bym puściła pawia :O szczerze? wolę dać głupią suchą bułkę na wyjściu niż takie dziadostwo w tubce :O syn jak był mały i mieszkaliśmy wtedy w blokach nie raz dostawał na placu zabaw banana czy jabłko do łapy i jakoś o dziwo - ŻYJE i ma się dobrze. Teraz ma 11 lat i jakoś nie sięga po żarcie z paczki, bo jedzeniem bym tego nie nazwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam, że mnie przekonałyście do tego gogo, że spróbuję, że kupię..ale nie mogę tego znaleźć Sprawdzałam w Realu, Auchanie, Leclercu- nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to stoi w przeróżnych miejscach... :) Czasami przy sokach, a widziałam też w działach ze zdrową/eko żywnością i na półkach z kremami czekoladowymi do kanapek... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zappa09
Holle ma fajne musy-ekologiczne bez cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w biedronce są super, naprawdę, zero cukru, same owoce + np.kaszka lub same owoce :) mój roczniak uwielbia te z kaszką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej dac dziecku banana? zamias tej tubki x weź wyluzuj kobieto banana tez daję, a mus też jak i inne owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy macie z tymi bananami? na placu zabaw co druga babcia czy mamuśka biega za dzieckiem z bananem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mała małpka też jada banany :P często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie kupić te gogosqueez? Znam je z USA, nie wiedziałam, że są w PL... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SROLLE kvrvva twoja spammmerska MAĆ! SROLLE kvrvva twoja spammmerska MAĆ! SROLLE kvrvva twoja spammmerska MAĆ! SROLLE kvrvva twoja spammmerska MAĆ! SROLLE kvrvva twoja spammmerska MAĆ! SROLLE kvrvva twoja spammmerska MAĆ! SROLLE kvrvva twoja spammmerska MAĆ! SROLLE kvrvva twoja spammmerska MAĆ! SROLLE kvrvva twoja spammmerska MAĆ! SROLLE kvrvva twoja spammmerska MAĆ! SROLLE kvrvva twoja spammmerska MAĆ! SROLLE kvrvva twoja spammmerska MAĆ! SROLLE kvrvva twoja spammmerska MAĆ! SROLLE kvrvva twoja spammmerska MAĆ! SROLLE kvrvva twoja spammmerska MAĆ! SROLLE kvrvva twoja spammmerska MAĆ! SROLLE kvrvva twoja spammmerska MAĆ! SROLLE kvrvva twoja spammmerska MAĆ! SROLLE kvrvva twoja spammmerska MAĆ! SROLLE kvrvva twoja spammmerska MAĆ! SROLLE kvrvva twoja spammmerska MAĆ! SROLLE kvrvva twoja spammmerska MAĆ! SROLLE kvrvva twoja spammmerska MAĆ! SROLLE kvrvva twoja spammmerska MAĆ! SROLLE kvrvva twoja spammmerska MAĆ! SROLLE kvrvva twoja spammmerska MAĆ! SROLLE kvrvva twoja spammmerska MAĆ! SROLLE kvrvva twoja spammmerska MAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są w sklepach ze zdrową żywnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×