Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myslicie o gender i feminizmie jestescie za czy przeciw

Polecane posty

Gość gość
"to rodzice zwykle kieruja ja do klasy humanistycznej lub jezykowej bo to przystoi babie" x a ty oczywiście czujesz w sobie "moc" żeby za tych rodziców decydować jak wychowywać ich dziecko. a najlepiej dziewczynkę przerobić na chłopca a chłopca na dziewczynkę. no i jak tu nie uważać że ci wszyscy od "gender" to kompletne p****y? x jakoś kobiety się na politechniki nie pchają jednak mimo ciągłego organizowania rozmaitych akcji które mają je do tego zachęcać. ciekawe że w tych "akcjach" które są skierowane tylko i wyłącznie do kobiet nikt "nierówności" jakoś nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Grodzka nie może być pedałem bo jest kobietą - czy jakoś tak :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pierwszy rzut oka widać te kobiece rysy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram feminizm,jestem przeciwna gender

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gender jest cudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aproopos
"Myślę że najważniejsze jest aby ludzie byli dla siebie celem a nie środkiem i żeby w drodze do celu nie traktowali innych ludzi jak środka ...Zupełnie nie wiem jak się ma to do gender i feminizmu oczko.gif ale długo na tym myślałem ,więc nie może być to takie głupie .cool.gif" To wcale nie głupie Milordzie ,dużo ciekawsze od wypocin o gender .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wedlug gender kobieta moze decydowac o liczbie dzieci i czasie ich rodzenia a wedlug tzw autorytetow nie ma tej sprawie nic do powiedzenia i musi rodzic co rok lub 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wedlug gender kobieta moze decydowac o liczbie dzieci i czasie ich rodzenia a wedlug tzw autorytetow nie ma tej sprawie nic do powiedzenia i musi rodzic co rok lub 2" x no i proszę. kolejne bzdurne wypierdy przygłupiego genderowca. niedługo będą pisać że dzięki gender to raka można wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ależ Milordzie
Dobrze przynajmniej że nie nakazują im rodzić ze wskazanymi przez portalowych mędrków partnerami ...:classic_cool: :-P Co to by było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram gender. to wspaniały pomysł, że każdy może p******ic i być p********y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest terror rozkaz propaganda presja i obowiazek rodzenia co rok lub 2 i posiadania kilkansciorga, 20 lub 30 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jest terror rozkaz propaganda presja i obowiazek rodzenia co rok lub 2 i posiadania kilkansciorga, 20 lub 30 dzieci" dlatego mamy wyże demograficzne i ludzie sobie z tym nie radzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest ciemnota sredniowieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trol jak zawsze na czasie :) zaraz nam zasunie tekstem o pierzu i smole oraz koszuli z otworami :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smola i pierze i seks po ciemku to jego ulubione fantazje :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest oficjalny rozkaz i obowiazek stosowania przemocy wobec kobiet a gender z tym walczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moi znajomi to zwykle 1 lub dwoje dzieci a wszycy już po 30. jak im powiem że są "genderowcy" to się zdziwią. jakby nie "gender" to by już mieli po 8 sztuk pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 dzieci to malutko -trzeba miec kilkanascioro, 20 lub 30 taki jest rozkaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do obalenia gender w moim mózgu wystarczy cytat "Koń jaki jest każdy widzi''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gender sprzeciwiają się środowiska pedagogiczne uczelni wyższych, wychowawcy przedszkoli, z którymi mam do czynienia, wielu psychologów i seksuologów, czyli ludzie z branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gender jest bardzo madre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gender zaprzeczają już dzieci w podstawówkach i gimnazjach. Oni są zawstydzeni, nie zgadzają się na takie nauczanie. Po obejrzeniu kilku materiałów w tv dzieci mówią, że to głupie. Warto uczyć się od dzieci. Teraz ważne jest, żeby nikt się nie zabrał za ich głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest oficjalny rozkaz terror propaganda presja i obowiazek ze seks wolno uprawiac tylko w malzenstwie tylko dla prokreacji tylko w pozycji misjonarskiej w ciemnosciach pod koldra i w koszuli z otworami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałeś powiedzieć modne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gender podobne jest do marksismu. Oba nurty boją się takiej nauki jak socjologia w ramach której mogą analizować swoje założenia, czego się boją , pewnie tego, że nauka bardzo często sama siebie neguje. A gender i marksizm według mojej dotychczasowej wiedzy , koniecznie chcą coś udowodnić raz na zawsze .....i ukształtować nowy model funkcjonowania społeczeństwa i nowego człowieka w nowym modelu ,powołując się na prawa ewolucji szeroko pojętą. Nie chcą przyjąć tezy, że są zasady i prawa nie podważalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gender to nadzieja swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ostatnio na ciekawym wykładzie o. Woronieckiego, który poruszał wiele aspektów tego zagadnienia, ale bardzo ciekawym był ten, że chodzi również (w gender) o osiągnięcie możliwośc***anseksualizmu czyli żeby każdy z każdym...nawet ze zwierzętami...brrrrrr...okropieństwa mówię Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to nadzieja dla zwyrodnialców i zoofilów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×