Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myslicie o gender i feminizmie jestescie za czy przeciw

Polecane posty

A ja mogę napisać, że ktoś, gdzieś kiedyś połknął słonia. A co najważniejsze: SŁOŃ PRZERZYŁ! Uwierzysz mi w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie każą ludzie wy macie jakaś paranoję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feministkom nikt nie każe rodzić dzieci. Kto by chciał, żeby przekazywały swoje parszywe, lewackie geny dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byl artykul o tej 27 latce z zdjeciami- ona mowi ze jest gotowa dalej rodzic choc lekarze ostrzegli ją ze moze stracic wladze w nogach bo kregoslup zniszczony ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jest terror i rozkaz by rodzic co rok lub 2 tylko gender z tym walczy i z przemoca wobec kobiet ktora jest nakazywana przez tzw autorytety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale jest terror i rozkaz by rodzic" - a ja myślałem że zdelegalizowali dopalacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zewszad osacza ludzi ta ciemnota i rozkaz stosowania przemocy wobec kobiet - istne sredniowiecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt kobietom nie każe rodzic a przemoc same tworzycie jak wybieracie agresorów na partnerów to wasza decyzja i wasza odpowiedzialność za swoje wybory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie instytucje organizacje media reklamy lub czasopisma kaza rodzic co rok lub 2 i miec kilkanascioro , 20 lub 30 dzieci taka prowadza propagande

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×