Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najbardziej PACHNĄCE Środki Czystości ? Wasze Typy...

Polecane posty

Gość gość
Najbardziej pachnące są chyba cytrusowe. Ja jednak wolę te o zapachu bryzy. Sprawdź sobie np. na www.domowy.expert. Tam mają dużo rodzajów zapachów jeśli chodzi o środki czystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetną chemię można dostać za pośrednictwem firmy Petrus serwis https://petrusserwis.pl/. Mają m.in. preparaty do czyszczenia łazienek, wykładzin dywanowych i powierzchni drewnianych. Ceny sa ok. i z dostawa tez nie miałam nigdy problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
ja uwielbiam środki czystości od https://prouve.com/ od razu milej się sprząta :) zapach jest trwały a same środki genialnie pomagają uporać się z kuchnią czy łazienką. w domu mam 2 łobuziaków, więc wiecie ile jest co dziennie sprzątania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynnaka
Moim zdaniem sidolux ma takie, ja mam w mieszkaniu w salonie podłogę drewnianą i używam do jej pielegnacji właśnie tego płynu, zresztą panele też tylko nim myję (ale konkretnie tym do paneli, z tej samej serii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak środki czystości to tylko w https://perfekt-haus.eu/ z tzw chemii niemieckiej. Uwielbiam te produkty bo są wprost idealne dla mnie - nie uczulają, dobrze dopierają, pielęgnują powierzchnie i są super wydajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolona ze środków czystości które zamawiam przez stronę www.hurtoownia.pl wszystko ma odpowiednie atesty i mają duży wybór zapachów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sklepie internetowym firmy Cleantec można znaleźć francuskie produkty do mycia marki Jedor - dostępne jest aż 19 zapachów - ja najbardziej lubię mydło marsylskie, ale są też bardziej wyrafinowane...wiadomo: Francja - elegancja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AJAX floral fiesta, kolor płynu jest w kolorze laguny. Zapach niezrównany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy wy ludzie nie zastanawiacie sie ile w tych srodkach jest chemi ktora potem wdychacie I pozniej sie dziwi jedna z druga ze alergie,rak,pomyslcie o tym troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez nikt tego nie wdycha, wiadomo ze jak sie uzywa to lepiej żeby pachniało niż smierdziało. A podłogi umyć czymś trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pianka Mr. Magic Przeciw kurzowi z Biedronki, zapach kwiatowy, mamuuuuniu jak to cudownie pachnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu gdzie mieszkam wyksztalceni ludzie staraja sie odejsc od chemii i zastepowac wszystko naturalnymi srodkami,a w Polsce nadal ludzie sie truja i wybieraja co pachnie silniej. Paranoja.Smutne,ze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podłogi myje woda z plynem do naczyń. kurze scieram tez scierka zamoczona w wodzie z pl. do naczyń. Lazienke myje cifem i W5 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie to chcialam zakomunikowac I przekazac poprzez swoja wypowiedz o szkodliwosciach srodkow czyszczacych,ale to dla niektorych za trudne do ogarniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie środki czystości mają dobrze doczyszczać, a nie pachnieć. Jeśli chcecie, możecie dobre środki kupić na http://www.partner.kielce.pl/. Robię tam zakupy już od bardzo dawna, serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×