Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Hanna z Anglii

Nie wiem co mam zrobic!

Polecane posty

Gość Hanna z Anglii

Nie wiem czy mam zostac z moim mezem czy nie... Jeszcze przed slubem dowiedzialam sie ze moj maz lubi BDSM i upokorzenie publiczne i na poczatku nie mialam z tym problemu, nawet mnie tez to troche krecilo... Ale zmienilam zdanie widzac go w damskich ubraniach... Poszedl tak przebrany ze mna dwa razy na spodkania klubu fetyszowego. Niemialam problemu z widzeniem innych facetow tak przebranych ale widzac mojego meza odrazu poczulam do niego wstret :( Powiedzialam mu ze mnie to juz niebawi i nie chce juz chodzic do tego klubu i zdziwilam sie ze sie z tym zgodzil. Wszystko bylo by ok jesli tak by zostalo ale kilka miesiecy temu odkrylam ze ma sporo kobiecych ubran, prowadzi blog jako "sissy" i rozmawia z roznymi kobietami/dziewczynami na temat fetyszu I bycia ich "poddanym" (nawet wspominal w jednej rozmowie ze chce wziasc udzial w filmach fetyszowskich jako sissy I byc upokarzanym). Jak to zobaczylam to odrazu postanowilam wziasc wolne z pracy I pojechac na wakacje bez niego do moich rodzicow-nie powiedzialam mu dlaczego tylko ze musze wybrac zalegly urlop. Mialam juz z nim zrywac ale jak wrocilam po 10 dniach to wszystko ustalo. Stesknil sie bardzo za mna i zauwazylam ze nie wysyla juz tajemniczych SMS-ow I tak w ogole sie zmienil troche wiec zostawilam to narazie. Niestety wczoraj przez przypadek zauwazylam ze wyslal SMSA do jednej dziewczyny z ktora wczesniej rozmawial I widzialam ze byl na stronie fetyszowskiej na ptofilu dziewczyny ktora szuka poddanego... Nie wiem co mam robic bo wczoraj przed tym incydentem postanowilismy miec dzieci!!!! Pomocy! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×